Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
4 85

Strefa Okazji

Pokaż więcej

Mizon

Mizon to marka koreańskich kosmetyków tworzonych ze składników najwyższej jakości, która powstała w 2000 r. Kosmetyki azjatyckie są kosmetykami funkcyjnymi- oprócz makijażu zapewniają kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową, oczyszczającą, wybielającą i nawilżającą. Kosmetyki Mizon charakteryzują się formułą bogatą w składniki aktywne, wyciągi i ekstrakty roślinne, dzięki czemu pielęgnacja jest niezwykle efektywna.

Mizon to marka koreańskich kosmetyków tworzonych ze składników najwyższej jakości, która powstała w 2000 r. Kosmetyki azjatyckie są kosmetykami funkcyjnymi- oprócz makijażu zapewniają kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową, oczyszczającą, wybielającą i nawilżającą. Kosmetyki Mizon charakteryzują się formułą bogatą w składniki aktywne, wyciągi i ekstrakty roślinne, dzięki czemu pielęgnacja jest niezwykle efektywna.Ideałem urody Azjatek jest idealnie jasna, promienna skóra, bez przebarwień i zmarszczek, dlatego poszukują one kosmetyków o właściwościach wybielających, z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi, dzięki czemu ich skóra nie ma kontaktu ze szkodliwymi promieniami UVA i UVB. To właśnie w Azji swój początek wzięły koreańskie bb kremy, które oprócz naturalnego makijażu zapewniają pełną ochronę przeciwsłoneczną oraz kompleksową pielęgnację. Koreańskie kosmetyki w krótkim czasie owładnęły cały świat, okazało się że młoda, jasna cera jest ideałem nie tylko wśród Azjatek. To zapoczątkowało modę na azjatyckie kosmetyki, które swym skutecznym działaniem zyskały ogromną popularność i są cenione na całym świecie. Oprócz bb kremu marka Mizon posiada bogatą ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych oraz do makijażu.


Koreańskie kosmetyki Mizon to połączenie nowoczesności z wieloletnią tradycją. Mizon łączy prostotę designu z bogactwem składników naturalnych, dzięki czemu otrzymano produkty na miarę XXI w. dla kobiet świadomych swoich potrzeb i oczekujących efektywnej pielęgnacji skóry. Dzięki opatentowanym technologiom i opatentowanym składnikom marka została wielokrotnie nagrodzona za osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii.


Nasza drogeria internetowa zapewnia Państwu szeroki asortyment kosmetyków Mizon.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów
  • Bądź na bieżąco