Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Cosrx

Marka COSRX proponuje nowy standard koreańskich kosmetyków z duchem artysty kosmetycznego. To nie są kuszące i ładnie wyglądające kosmetyki pielęgnacyjne. Z myślą o zdrowiu skóry, kosmetyki Cosrx mają zmaksymalizowane dobroczynne składniki i zminimalizowane zbędne składniki, w rozsądnej cenie, z pełną uczciwością. Te niekwestionowane kosmetyki koreańskie powstałe w wyniku analizy typu skóry klientów, zadowolenia z komponentów, oceny skutków w oparciu o liczne badania przypadków zgromadzone podczas 10-letniej praktyki.

Marka COSRX proponuje nowy standard koreańskich kosmetyków z duchem artysty kosmetycznego. To nie są kuszące i ładnie wyglądające kosmetyki pielęgnacyjne. Z myślą o zdrowiu skóry, kosmetyki Cosrx mają zmaksymalizowane dobroczynne składniki i zminimalizowane zbędne komponenty, w rozsądnej cenie i maksymalnych pojemnościach, z pełną uczciwością. To niekwestionowane kosmetyki koreańskie, powstałe w wyniku analizy wielu typów skóry, zadowolenia z komponentów oraz oceny skutków w oparciu o liczne badania dermatologiczne zgromadzone podczas 10-letniej praktyki.


Nazwa marki powstała z połączenia wyrazu COSMETICS i RX (skrót mający zastosowanie w medycynie, dotyczy leków na receptę). COSRX oznacza, więc kosmetyk na pograniczu lekarstwa. I takie też są właśnie te kosmetyki koreańskie - niezwykle skuteczne i bez zbędnych komponentów.


Motto marki to "Expecting tomorrow" co oznacza, że po użyciu kosmetyków COSRX jutro możesz oczekiwać jeszcze więcej.


Marka COSRX kieruje się filozofią maksymalizmu i minimalizmu:


Maksymalny efekt, zminimalizowane problemy skórne.
Maksymalny koszt składnika, zminimalizowany koszt opakowania.
Maksymalna pojemność produktu, zminimalizowana cena.


Dzięki tej filozofii marka dostarcza wyjątkowe kosmetyki koreańskie, w przyjaznej cenie, z maksymalną zawartością składników aktywnych i w odpowiednich pojemnościach. Marka podąża za duchem czasu, dlatego znajdziemy w ofercie kosmetyki oparte na najnowszych technologiach, zawierające najnowocześniejsze odkrycia w dziedzinie kosmetologii jak i te tradycyjne, od wieków stosowane w pielęgnacji azjatyckiej. W naszej drogerii internetowej znajdziesz bogaty wybór kosmetyków koreańskich również innych marek tj. Skin79, Mizon, Skinfood, A'pieu, Innisfree, Elizavecca, Klairs i wiele, wiele innych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  • Bądź na bieżąco