Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Benton

Kosmetyki Benton to koreańska marka produkująca wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Kosmetyki tej marki nie zawierają sztucznych barwników, parabenów, konserwantów i chemicznych zapachów. Najpopularniejsze składniki na których opierają się receptury kosmetyków marki to: filtrat ze śluzu ślimaka, jad pszczeli czy wyciąg z aloesu. Produkty posiadają lekko kwaśne pH, kompatybilne z naturalnym Ph skóry. Kosmetyki Benton posiadają prosty, minimalistyczny design, ponieważ to ich skład, a nie opakowanie jest najważniejsze.

Kosmetyki Benton to koreańska marka produkująca wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Kosmetyki tej marki nie zawierają sztucznych barwników, parabenów, konserwantów i chemicznych zapachów. Najpopularniejsze składniki na których opierają się receptury kosmetyków marki to: filtrat ze śluzu ślimaka, jad pszczeli czy wyciąg z aloesu. Produkty posiadają lekko kwaśne pH, kompatybilne z naturalnym Ph skóry. Kosmetyki Benton posiadają prosty, minimalistyczny design, ponieważ to ich skład, a nie opakowanie jest najważniejsze.Nazwa marki Benton inspirowana jest tytułem "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, w którym tytułowy bohater w miarę upływu czasu młodnieje. Gdy każdy człowiek z czasem się starzeje, on im był starszy tym bardziej młodniał. Podobnie Benton pragnie cofnąć czas Twojej skóry, aby starzejąc się wciąż wyglądała młodo. Kosmetyki Benton zostały zaprojektowane tak, aby przywrócić skórze pierwotny, młodzieńczy wygląd dzięki zdrowym recepturom, a nie dać tymczasowe efekty przy użyciu szkodliwych składników. Producent nie skupia się na drogim i efektownym opakowaniu, ale skupił się na wysokiej jakości składnikach przyjaznych dla skóry, które dadzą wymierne efekty w pielęgnacji. Pomaganie w zapewnieniu skórze pierwotnej siły jest głównym celem koreańskich kosmetyków Benton.


Drażniące, alergizujące składniki kosmetyków dopuszczone są w niewielkich stężeniach, jednak stosując kilka kosmetyków w ciągu dnia można osiągnąć punkt kiedy substancje te podrażniają skórę. Dlatego kosmetyki Benton posiadają starannie dobrane, zdrowe składniki oraz naturalne środki konserwujące, aby nawet wrażliwa skóra mogła z nich korzystać.


Naturalne środki konserwujące, których używa Benton, są ekstrahowane metodą ekstrakcji ultradźwiękowej ze specjalnej technologii C&B Cosmetic. Ten naturalny środek konserwujący jest nie tylko skuteczny w pielęgnacji skóry, ale także nie powoduje podrażnień ani stymulacji na skórze. Nasza drogeria internetowa posiada bogaty asortyment kosmetyków koreańskich najbardziej popularnych marek na całym świecie taki jak Mizon, Klairs, Skinfood, Skin79, Innisfree, Elizavecca, Glan.Moor czy A'pieu.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Bądź na bieżąco