Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: GLAN.MOOR

Kosmetyki koreańskie GLAN.MOOR powstały dzięki mocy natury. Do ich produkcji użyto tylko najlepiej wyselekcjonowanych surowców, takich jak czysta ziemia i minerały - błoto, kaolin, pucolan i turmalin oraz wysokiej czystości naturalne składniki, które gromadziły się od czasów starożytnych. Nazwa marki GLAN.MOOR pochodzi z połączenia dwóch wyrazów - Glan (z irlandzkiego "czysty") i Moor (z irlandzkiego "cumować") co oznacza, połączenie oczyszczającej mocy błota, zawiera naturalne i gliniane sekrety oraz naturalną energię. Kosmetyki GLAN.MOOR stworzone są wyłącznie z naturalnych składników, na podstawie naukowych receptur, z wyłączeniem szkodliwych składników chemicznych. W mieście pełnym drobnego pyłu i zanieczyszczeń, sprawią, że odkryjesz swoje naturalne piękno.

Kosmetyki koreańskie GLAN.MOOR powstały dzięki mocy natury. Do ich produkcji użyto tylko najlepiej wyselekcjonowanych surowców, takich jak czysta ziemia i minerały - błoto, kaolin, pucolan i turmalin oraz wysokiej czystości naturalne składniki, które gromadziły się od czasów starożytnych. Nazwa marki GLAN.MOOR pochodzi z połączenia dwóch wyrazów - Glan (z irlandzkiego "czysty") i Moor (z irlandzkiego "cumować") co oznacza, połączenie oczyszczającej mocy błota, zawiera naturalne i gliniane sekrety oraz naturalną energię. Kosmetyki GLAN.MOOR stworzone są wyłącznie z naturalnych składników, na podstawie naukowych receptur, z wyłączeniem szkodliwych składników chemicznych. W mieście pełnym drobnego pyłu i zanieczyszczeń, sprawią, że odkryjesz swoje naturalne piękno.Błoto to naturalne minerały, promienie dalekiej podczerwieni, koloidy i składniki krystaliczne gromadzone przez setki tysięcy lat. Jest to najlepszy naturalny składnik, który natychmiastowo daje efekty kojący, przeciwbakteryjny i regenerujący skórę. Jest to jedyny naturalny składnik, który może fizycznie usuwać keratynę i sebum bez składników chemicznych.  Glan.Moor to nie tylko błoto. Pochodzi ono z różnych, naturalnych gleb i naturalnych składników, które zapewniają doskonały efekt poprawy skóry. Wiedza i doświadczenie najlepszych ekspertów kosmetycznych w Korei są gwarancją najlepszej jakości i podstawą kosmetyków azjatyckich. Jest to rzadki i zróżnicowany kosmetyk naturalny zrodzony z nowoczesnej technologii.


Marka stworzyła bezpieczny i stabilny produkt pierwszej generacji - Glen Mooman z Optimum Thermopressure Mixture ™ poprzez recepturę skuteczności i techniki produkcji opracowaną przez lekarza specjalistę z Korei.


Dzięki koreańskim kosmetykom GLAN.MOOR poznasz siłę natury. Możesz być piękna dzięki naturalnym składnikom i minimalnej chemii.


Nasza drogeria internetowa oferuje pełną gamę kosmetyków azjatyckich, w tym koreańskich takich jak Skin79, Mizon, Elizavecca, Innisfree, Skinfood czy Klairs.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Bądź na bieżąco