Kategorie

Katalog

Producent

Strefa Okazji

Pokaż więcej

Pędzle Nanshy  Jest 6 produktów.

Nanshy to pędzle brytyjskiej, prężnie rozwijającej się marki. Wszystkie pędzle Nanshy są starannie tworzone ręcznie, zgodnie z zasadą "cruelty free". Pędzle Nanshy wykonane są wyłącznie z syntetycznego, antybakteryjnego i antyalergicznego włosia typu Taklon. Włosie syntetyczne nie wywołuje podrażnień, nie uczula, jest wyjątkowo miekkie i sprężys...

Nanshy to pędzle brytyjskiej, prężnie rozwijającej się marki. Wszystkie pędzle Nanshy są starannie tworzone ręcznie, zgodnie z zasadą "cruelty free". Pędzle Nanshy wykonane są wyłącznie z syntetycznego, antybakteryjnego i antyalergicznego włosia typu Taklon. Włosie syntetyczne nie wywołuje podrażnień, nie uczula, jest wyjątkowo miekkie i sprężyste oraz co najważniejsze - przy jego produkcji nie cierpi żadne zwierze. Dodatkowo, włosie syntetyczne nie chłonie tak płynnych kosmetyków jak włosie naturalne. 

Marka Nanshy pragnie spełniać potrzeby oraz wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów w dziedzinie wizażu. Pędzle Nanshy są wykonane z najwyższą starannością, wg najwyższych standardów. Włosie jest sprężyste i miękkie. Każdy pędzel posiada wygrawerowane logo na skuwce, co nadaje pędzlom profesjonalnego charakteru. Każdy pędzel występuje w dwóch wariantach, to konsument decyduje jakiego koloru trzonek będzie miał jego pędzel. Pędzle posiadają trzonki w kolorze Pearlescent White (biały, z perłowym wykończeniem) oraz Pearlescent Onyx (czarny, z perłowym wykończeniem). Każdy z pędzli jest podpisany zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie musisz zastanawiać się do czego służy dany pędzel. Oprócz tego, pędzle Nanshy charakteryzują się ciekawym designem co podnosi ich atrakcyjność. Pędzle Nanshy są łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie chłoną w nadmiarze kosmetyków.

Marka Nanshy oprócz pojedynczych pędzli posiada w swoim asortymencie zestawy pędzli. Każdy zestaw posiada wyjątkowe opakowanie.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Bądź na bieżąco