Mediheal

Mediheal to koreańska marka nr 1 na świecie w kategorii masek do twarzy. Maski-ampułki to bestsellerowa linia marki, która otrzymała złoty medal „Perły Rynku Kosmetycznego 2018”. Marka Mediheal oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych i skutecznych produktów, zaspokajających wszystkie potrzeby skóry. Specjalizuje się głównie w produkcji masek w płachcie z innowacyjnymi udoskonaleniami i składami.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów

mediheal - drogeria internetowa Puderek.com.plMediheal to koreańska marka nr 1 na świecie w kategorii masek do twarzy. Maski-ampułki to bestsellerowa linia marki, która otrzymała złoty medal „Perły Rynku Kosmetycznego 2018”. Marka Mediheal oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych i skutecznych produktów, zaspokajających wszystkie potrzeby skóry. Specjalizuje się głównie w produkcji masek w płachcie z innowacyjnymi udoskonaleniami i składami.


Właścicielem marki Mediheal jest koreańska firma z siedzibą w Seulu - Wangsaeng Chemical, której początki sięgają już 1969 roku. Marka Mediheal wywodzi się z prestiżowej szkoły medycznej na Uniwersytecie w Seulu. Innowacyjne produkty marki są opracowywane przez wysokiej klasy biotechnologów i dermatologów.


Dziś Mediheal jest największym światowym producentem masek kosmetycznych. W sierpniu 2017 roku skumulowana liczba sprzedanych produktów przekroczyła miliard sztuk. Produkty Mediheal są eksportowane do 26 krajów świata, m.in. do Chin, Japonii, Singapuru, Malezji, Tajlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Brazylii, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Indii, Indonezji, Filipin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od 2017 roku na tej liście znajduje się również Polska.


Szeroki asortyment marki gwarantuje odpowiednie dobranie maski w płachcie dla każdego typu cery. Maski zaskoczą Cię swoją skutecznością. Nasza drogeria internetowa oferuje pełny asortyment marki Mediheal.

  • Bądź na bieżąco