LASplash

Marka LASplash została założona w Los Angeles w 1996 r. Głównym celem marki jest tworzenie kosmetyków najwyższej jakości, zachwycających intensywnością, niespotykaną ilością kolorów oraz wyjątkową trwałością. Wiodącym produktem są matowe, wodoodporne pomadki, które uwielbiają celebryci oraz makijażysci z całego świeta, ale na uwagę zasługują również inne kosmetyki tj. podkłady czy kosmetyki do brwi. Wszystkie barwniki stosowane przez LASplash Cosmetics są zatwierdzone przez FDA.

Marka LASplash została założona w Los Angeles w 1996 r. Głównym celem marki jest tworzenie kosmetyków najwyższej jakości, zachwycających intensywnością, niespotykaną ilością kolorów oraz wyjątkową trwałością. Wiodącym produktem są matowe, wodoodporne pomadki, które uwielbiają celebryci oraz makijażyści z całego świata, ale na uwagę zasługują również inne kosmetyki tj. podkłady czy kosmetyki do brwi. Wszystkie barwniki stosowane przez LASplash Cosmetics są zatwierdzone przez FDA (Agencja Żywności i Leków).Kathi Bazler założyła firmę LASplash Cosmetics w Los Angeles wraz z córką Brianna, znaną jako "Mermaid Bri" z jednej z jej książek dla dzieci o syrence i jej przyjaciółkach z oceanu, chciała stworzyć najbardziej kolorowe, wysokiej jakości kosmetyki dla wszystkich dziewczyn na świecie! Jon Davler, Inc., (JDI) założony w 2001 roku stał się macierzystą firmą LASplash Cosmetics.

Główny personel JDI ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej, co pomogło marce osiągnąć pozycję lidera. Rozległe, ciągle rozwijające się badania i rozwój produktów to tylko jeden z powodów, dla których marka stoi ponad i poza innymi producentami kosmetyków kolorowych.Kosmetyki LASplash są wolne od okrutności, bezglutenowe, a niektóre z produktów specjalistycznych są bez parabenu. Stosowane surowce i składniki są zatwierdzone przez FDA, zakupione w kraju i sformułowane w macierzystym zakładzie, aby utrzymać ścisłe standardy jakości. Kosmetyki LAsplash są eksportowane na cały świat z dokumentami wydanymi przez FDA Washington DC.Marka LASplash aktywnie współpracuje z makijażystami, youtuberami i blogerami z całego świata, dlatego gama kolorów cały czas się powiększa, a jakość kosmetyków wciąż polepsza. Marka jest na bieżąco z najnowszymi trendami, a nawet je wyznacza.Kosmetykami LAsplash cieszącymi się największym uznaniem są ultralekkie, matowe pomadki, które występują w kilku seriach - Lip Couture, Studio Shine, Smitten Lip Tint Mousse oraz Velvet Matte.


Bogate, wodoodporne odcienie pomadek Lasplash Lip Couture pozostawiają aksamitne, matowe wykończenie, które nie pozostawiają śladów. Eksperymentuj z najodważniejszymi odcieniami - od neutralnych do czerwieni. Dzięki nowatorskiej formule, która jest płynna jak ciecz i wyschnie na całkowity mat! Lasplash Smitten Lip Tint Mousse pokrywa kolorem usta w celu uzyskania wodoodpornego, niepowtarzalnego efektu, który nie przenosi się ani nie zanika. Innowacyjna, ultralekka formuła bez trudu pokrywa usta, nadając odważny kolor, wyjątkową trwałość i lekkość na ustach. Po nałożeniu początkowa ciecz natychmiast wysycha do aksamitnego, matowego koloru.Bajkowe opowieści spełniają wróżki z wodoodporną pomadką Lasplash Studio Shine Lip Lustre. Specjalna formuła z najwyższej jakości pigmentami i perłami, które nadają ustom wyjątkowego połysku, zachowując jednocześnie matowość pomadki. Aby uaktywnić perły, delikatnie przesuń palec po pomalowanych ustach.Pomadki Lasplash Velvet Matte oprócz kolorem, nasycone są witaminą E, dzięki czemu możesz cieszyć się długotrwałym, matowym kolorem bez wysuszenia ust. W serii tej znajdują się kolory od przepysznych brązów po krwiste czerwienie.Wszystkie pomadki posiadają piękny, subtelny zapach. Każda z serii pomadek LAsplash charakteryzują się różnorodnością kolorów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wyposażone są w skośną, gęstą gąbką do aplikacji, która sprawia, że malowanie jest szybkie, łatwe i precyzyjne. Pomadki Lasplash są tak trwałe, że do ich zmycia konieczne jest użycie specjalnego zmywacza lub użyć oleju kokosowego bądź innego olejku. Olej rozpuszcza wodoodporną, supertrwałą formułę zastygniętej pomadki pozostawiając usta dokładnie oczyszczone i nawilżone. Jeżeli szukasz trwałej pomadki, w pięknym kolorze, która nie wysusza ust, nie tworzy na niej efektu "skorupy" oraz nie wymaga ciągłych poprawek to pomadka Lasplash powinna być Twoim wyborem. W naszej drogerii internetowej znajdziesz bogaty wybór pomadek Lasplash.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  • Bądź na bieżąco