Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Triki paznokciowe, o których nie wiesz!

Triki paznokciowe, o których nie wiesz!

Czy znasz te triki i wskazówki paznokciowe? Poznaj tipy, o których być może jeszcze nie słyszałaś. a które Cię zaskoczą i ułatwią pracę.

 

Paznokcie - porady i triki, które Cię zaskoczą

  

 1. 1. Jeden pilnik – dwie strony
   


Czy wiedziałaś o tym, że jedna strona pilnika jest zazwyczaj łagodniejsza, a druga mocniejsza? A to, że zazwyczaj to strona z logo jest łagodniejsza?

Wiąże się to z gradacją pilnika – najczęściej na rynku występują pilniki dwustronne, które są bardziej uniwersalne i dzięki którym możemy skorzystać z jednego pilnika na przykład podczas opracowania płytki i ściągania masy z paznokcia.

   

 1. 2. Szablony do paznokci w różnych kształtach

   

Szablony do przedłużania paznokci występują w różnych kształtach. Do czego służą i jakie to ma znaczenie? Aby przedłużyć paznokcie w kształcie migdałka lub owalu używamy szablonów typu slim, natomiast do paznokci o kształcie kwadratu szablonów typu wide.

Odpowiedni rodzaj szablonu ułatwi Ci całą pracę i uzyskasz idealny kształt płytki bez dużego wysiłku. Oczywiście zamiast szablonów, możesz też skorzystać z form, które już mają konkretny kształt.

 

 1. 3. Nie potrząsaj lakierem

   

Słyszałaś o tym, że nie powinno się potrząsać lakierem hybrydowym, gdy jest rozwarstwiony albo lekko zastygł? To spowoduje, że lakier będzie dodatkowo „bąblował” na paznokciach, czyli pojawią się małe pęcherzyki powietrza.

Zamiast potrząsania, należy delikatnie turlać buteleczkę w dłoniach.

  

triki paznokcie, o których nie wiesz

  

 1. 4. Top robi się matowy

   

Czy wiesz, że top może robić się matowy przez to, że za szybko wyciągasz dłonie z lampy lub zbyt szybko przemywasz paznokcie cleanerem?

Jak widać, pośpiech nie jest tu wskazany i warto odczekać kilkanaście sekund, zanim przemyjemy błyszczącą warstwę paznokci. Dodatkowa wskazówka: Można sięgnąć po top typu no wipe, czyli taki bez przemywania, aby tego uniknąć.

  

 1. 5. 4-tygodniowy manicure bez lampy

   

Wiedziałaś, że trwały manicure, który utrzyma się na paznokciach nawet do 4 tygodni nie potrzebuje lampy do utwardzania? Mowa tu o manicure tytanowym, który opiera się na użyciu specjalnego proszku, w którym należy zanurzyć paznokcie.

Taki pyłek utwardza się po kontakcie z powietrzem, dlatego wykonujemy go pojedynczo – paznokieć po paznokciu, bo produkt bardzo szybko zasycha.

  

 1. 6. Inne zastosowanie frezarki

   

Urządzenie, jakim jest frezarka nie tylko służy do ściągnięcia manicure hybrydowego czy masy żelowej.

Za pomocą frezarki możemy opracować płytkę i wykonać tak zwany manicure frezarkowy - opracowanie skórek za pomocą tylko jednego urządzenia przy użyciu frezów, bez innych ostrych narzędzi.

  

triki paznokciowe, które warto znać

  

 1. 7. Manicure pielęgnacyjny, po którym masz lśniące i zdrowe paznokcie

   

Wiedziałaś, że manicure japoński to tak naprawdę zabieg pielęgnacyjny, który polega na wcieraniu specjalnej pasty i pyłku w płytkę paznokcia?

Taki zabieg zabezpiecza płytkę paznokcia, sprawia, że paznokcie są lśniące (efekt nawet do 5 dni), a przy tym odżywia (nawet do 2 tygodni), wzmacnia, wygładza i wpływa na porost paznokci.

  

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu znajdziesz wszystko do paznokci, lakiery hybrydowe, produkty do przedłużania paznokcilampy UV/LED, frezarki, ozdoby do paznokci.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
 • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.