Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
18 70
Producenci
więcej... mniej

Lampy UV/LED

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Aktualnie zarówno w ofertach sklepów stacjonarnych, jak i internetowych mamy duży wybór urządzeń do utwardzania lakierów hybrydowych. Z uwagi na to wybór lampy hybrydowej nie jest prosty. To właśnie od modelu konkretnego produktu zależy trwałość lakieru oraz czas przeprowadzenia zabiegu. Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę podczas zakupu? Przede wszystkim na moc, kształt oraz wygląd zewnętrzny. Nie da się ukryć, że wszystkie wyżej wymienione kwestie mają ogromny wpływ na jakość lampy do paznokci.  

Jaka moc lampy hybrydowej będzie najlepsza? 

Na rynku dostępne są różne modele lamp hybrydowych o mocy 9W, 12W, 24W, a nawet 36W. Najlepszym rozwiązaniem podczas zakupu tego urządzenia jest inwestycja w sprzęt o jak najwyższej mocy. Warto więc wybierać produkty od 24W w górę. Wyłącznie w takiej sytuacji mamy pewność, że lampa do paznokci dobrze utrwali manicure i nie spotkają nas żadne problemy z marszczeniem się lakieru. Kolejnym atutem wysokiej jakości produktów jest czas utwardzania. Najmocniejsze lampy uv led utrwalają lakier już w 5 sekund. Wysokiej jakości lampa do paznokci to koszt około 100 złotych. 

Wielkość lampy hybrydowej 

W warunkach domowych z pewnością sprawdzi się większy model, który bez problemu zmieści całą dłoń. Jeśli lampa do hybryd ma duży otwór z pewnością bez problemu będzie można z niej korzystać podczas pedicure. Sprzęt o niewielkich wymiarach to idealne rozwiązanie dla pań, które często przemieszczają się i podróżują. 

Lampa UV czy LED? 

Lampa LED do paznokci nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Aktualnie tego typu produkty można kupić za niewielką kwotę w wielu sklepach internetowych. Lampy LED są potocznie nazywane “lampą mostkiem” i zazwyczaj mają od 6W do 9W. Utwardzanie hybrydy z ich pomocą może być nieco problematyczne z uwagi na niewielką moc. Warto mieć także na uwadze fakt, że lampa do hybryd w kształcie mostka nie jest w stanie utwardzić wszystkich paznokci, ponieważ ten model nie rozprasza światła równomiernie. 

Lampa UV to najczęściej wybierane urządzenie jeśli chodzi o manicure hybrydowy i żelowy. Dostępne na rynku modele to produkty o mocy 9W, 18W lub 36W. Należy pamiętać o tym, że lampy hybrydowe o niższej jakości mogą powodować, że lakier nie zostanie odpowiednio utwardzony. Z uwagi na to najlepszym rozwiązaniem jest zakup produktu, który charakteryzuje się największą mocą. 

Nie da się ukryć, że na rynku dostępna jest ogromna ilość lamp do manicure. Przy wyborze idealnego produktu należy kierować się przede wszystkim jego żywotnością, gwarancją od producenta oraz mocą. W sklepie internetowym Puderek znajdziesz duży wybór lamp hybrydowych. 

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.