Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Silcare

silcare_puderek_com_pl

Silcare rozpoczęło działalność w 2004 roku z fascynacji stylizacją paznokci. Od początku marce przyświecała wizja tworzenia profesjonalnych i dobrych jakościowo kosmetyków. Obecnie Silcare to największy w Europie producent żelu UV, produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, dłoni oraz ciała. Marka dysponuje najnowszą technologią i zespołem doświadczonych pracowników. Kosmetyki Silcare cieszą się uznaniem klientów, ze względu na wysoką jakość, estetykę oraz atrakcyjność. W ofercie znajdują się również niezbędne akcesoria do wykonywania zabiegów manicure oraz pedicure, a także rozwiązania dedykowane dla firm.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 344 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 344 elementówSilcare rozpoczęło działalność w 2004 roku z fascynacji stylizacją paznokci. Od początku marce przyświecała wizja tworzenia profesjonalnych i dobrych jakościowo kosmetyków. Obecnie Silcare to największy w Europie producent żelu UV, produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, dłoni oraz ciała. Marka dysponuje najnowszą technologią i zespołem doświadczonych pracowników. Kosmetyki Silcare cieszą się uznaniem klientów, ze względu na wysoką jakość, estetykę oraz atrakcyjność. W ofercie znajdują się również niezbędne akcesoria do wykonywania zabiegów manicure oraz pedicure, a także rozwiązania dedykowane dla firm.


Od 2004 roku Silcare ma swoją siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie mieszczą się laboratoria, fabryka, magazyny surowców, opakowań i wyrobów gotowych, a także biura. Marka Silcare dysponuje najnowszą technologią produkcji oraz zespołem doświadczonych pracowników.Silcare należy do nowoczesnych firm branży kosmetycznej, która wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania. Celem marki jest wypromowanie produktów w przystępnych cenach, a zarazem dobrych jakościowo, dostępnych dla szerokiej rzeszy stylistów i hurtowni specjalistycznych. Równorzędnie producent wdraża linię kosmetyków ekskluzywnych dla zaspokojenia potrzeb jakościowych i estetycznych odbiorców. Wszystkie kosmetyki Silcare produkowane są w Polsce, dlatego każdy klient mógł mieć wysokiej jakości produkt, nie ustępujący w niczym produktom wiodących firm zachodnich, ale przy nieporównywalnie niższej cenie. 


Marka Silcare jest na rynku od kilkunastu, dzięki czemu jej produkty cieszą się uznaniem odbiorców, ze względu na wysoką jakość, estetykę i atrakcyjność. Kosmetyki Silcare, od początku działalności firmy, nie są testowane na zwierzętach. Do badań wykorzystuje doświadczenie i opinie specjalistów oraz wiedzę instytutów dermatologicznych specjalizujących się w badaniach naukowych i ekspertyzach.


Marka Silcare oferuje kosmetyki do pielęgnacji dłoni, ciała i włosów, jak również narzędzia oraz akcesoria niezbędne przy zabiegach manicure i pedicure. Dostępny asortyment wciąż ulega rozszerzeniu.


Najpopularniejszymi produktami marki są lakiery hybrydowe Silcare Color IT!, które oprócz bardzo przystępnej ceny posiadają doskonałą jakość, trwałość oraz ogromną paletę kolorów. Dla bardziej wymagających kobiet, równolegle powstała linia Silcare Color IT! Premium, które charakteryzują się jeszcze lepszą jakością. 


Nasza drogeria internetowa oferuje bogaty wybór lakierów hybrydowych i akcesoriów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Dbamy o to, aby oferta ta wciąż się powiększała.  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.