Filtruj według
Cena
109 197
Producenci
więcej... mniej

Zestawy do przedłużania paznokci

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Zestawy do przedłużania paznokci

Natura nie obdarzyła Cię mocnymi i pięknymi paznokciami? A może chcesz zatroszczyć się o to, aby dłonie Twoich klientek prezentowały się nienagannie i były wypielęgnowane? W każdej sytuacji sięgnij po zestaw do przedłużania paznokci, który zawiera wszystko to, co potrzebne, aby nadać płytce kształt, wzmocnić ją, ozdobić lub wydłużyć. 

W naszej ofercie jest wiele markowych produktów, które zainteresują profesjonalistki oraz amatorki. Marki takie jak Neonail czy Elisium są dobrze znane w kosmetycznym świecie. Ich zestawy do przedłużania paznokci są cenione ze względu na kompleksowość – zawierają lakiery, pędzelki, lampy uv ledpolerki i wiele innych elementów.

Coś dla początkujących – zestaw startowy do przedłużania paznokci

Początki związane ze stylizacją paznokci zazwyczaj bywają trudne. Ta usługa wymaga niezwykłej precyzji, wprawy, cierpliwości, zmysłu artystycznego. Znacznie łatwiej jest poznać arkana tej sztuki, pracując na dobrym zestawie startowym do przedłużania paznokci. Znajdziesz go w naszym asortymencie.

Oferowany pakiet obejmuje akcesoria i kosmetyki potrzebne do podstawowej pielęgnacji paznokci. W jego skład wchodzą np.:

 • lakier żelowy w kilku klasycznych odcieniach,

 • baza,

 • oryginalne formy,

 • primer,

 • klej i płyn do modelowania kształtu,

 • pędzelki do żelu i akrylu,

 • radełko,

 • pilniki,

 • polerki i frezarki do paznokci,

 • kieliszki.

Zestaw startowy do przedłużania paznokci składa się z akcesoriów, które są łatwe w obsłudze, a także lakierów i płynów, które są gęste i łatwe do uformowania. To kluczowe dla początkowego sukcesu debiutującej stylistyki paznokci.

Akcesoria do przedłużania paznokci

Nasz asortyment obejmuje kosmetyki do pielęgnacji dłoni, zestawy oraz akcesoria do przedłużania paznokci. Są to np. formy, które pozwalają na kształtowanie płytki w taki sposób, aby wyglądała naturalnie, była mocna i piękna. Niezwykle przydatne okazują się też wyprofilowane pędzelki ze sztucznym włosiem, które są wykorzystywane do nakładania gęstej formuły lakieru na płytkę paznokcia, tak aby nie spływała i nie zalewała skórek.

Akcesoria do przedłużania paznokci, czyli pilniki, polerki i radełka wchodzą w skład naszych zestawów. Pozwalają kompleksowo zatroszczyć się o paznokcie – wyprofilować je, usunąć skórki, wygładzić powierzchnię. 

Zestaw do przedłużania paznokci w naszej ofercie

Zapraszamy do zakupu zestawu do przedłużania paznokci żelem lub akrylem. Każda z metoda odznacza się dużą skutecznością i daje naturalny efekt. Mamy propozycje dla początkujących stylistek oraz profesjonalistek w swoim fachu. Wierzymy, że produkty NeonailElisium perfekcyjnie odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby.

 • Bądź na bieżąco