Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
4 76
Producenci
więcej... mniej

Akrylożel

Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów

Akrylożel

Jednym z najpopularniejszych produktów do stylizacji paznokci jest akrylożel. To niezawodny kosmetyk, który sprawdzi się przy przedłużaniu oraz nadbudowywaniu płytki. Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu bardzo łatwo i precyzyjnie układa się na formie, zachowując kształt, jaki nada mu stylistka. Bez względu na to, czy jesteś nią zawodowo czy amatorsko – w domu i w salonie kosmetycznym sprawdzą się niezawodne akrylożele z naszej oferty. Ważne jest to, aby były nie tylko łatwe w aplikacji i przynoszące spektakularne rezultaty, ale też bezpieczne. Te cechy mają preparaty marki Neonail, które znajdziesz w asortymencie Puderka!

Akrylożel – przegląd produktów

Nie wszystkie paznokcie rosną, osiągając spektakularne rozmiary. Wiele kobiet boryka się z takimi problemami jak rozdwajająca się, krucha i łamliwa płytka. Na szczęście nie muszą one rezygnować z marzeń o posiadaniu pięknych i zadbanych dłoni. Mogą natomiast zdecydować się na przedłużanie paznokci przy pomocy akrylożelu.

Akrylożel to połączenie UV i akrylu. Formuła jest gęsta i po uformowaniu świetnie utrzymuje swój kształt. Do wyboru jest kilka produktów, które różnią się głównie właściwościami oraz odcieniem (mleczne, różowe, transparentne). 

Właściwości akrylożelu

Akrylożel marki Neonail charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami:

  • ma gęstą formułę, którą można nałożyć na płytkę bez obaw, że spłynie na skórki,

  • jest niezwykle plastyczny, co znacznie ułatwia jego precyzyjne formowanie na płytce,

  • jest łatwy w aplikacji, ponieważ nakłada się go przy użyciu form lub szablonów,

  • pozwala na przedłużenie paznokci nawet o 5 centymetrów!

  • jest odporny na uszkodzenia, chroni paznokcie i zapewnia im połysk,

  • nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, nie piecze po włożeniu do lampy.

Aplikacja oraz późniejsze „noszenie” akrylożelu jest przyjemne i dostarcza wyłącznie przyjemnych doznań estetycznych. Warto wybrać produkty Neonail do tworzenia pięknego manicure w wielu inspirujących wersjach.

Formy do akrylożelu

Do nakładania i precyzyjnego formowania akrylożelu potrzebne są płytki i szablony. W naszej ofercie znajdziesz je w dużych oraz ekonomicznych zestawach. Tipsy marki Neonail są elastyczne i trwałe, przeznaczone do wielokrotnego użytku. To innowacyjna metoda pozwalająca przedłużyć paznokcie w taki sposób, aby wyglądały naturalnie i miały kształt zbliżony do oryginalnego. Manicure wykonujesz szybciej, pewniej i bez ryzyka pomyłek. W razie jakichkolwiek błędów możesz wykonać poprawki, korzystając z cleanera. 

Zapraszamy do zakupu akrylożelu wraz z akcesoriami w drogerii internetowej Puderek!

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.