Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 197
Producenci
więcej... mniej

Przedłużanie paznokci

Pokazuje 1 - 20 z 403 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 403 elementów

Kleje do tipsów i paznokci

Kleje wykorzystywane w salonach kosmetycznych muszą być bezpieczne, łatwe i szybkie w aplikacji. Rozumiejąc potrzeby wszystkich tych, którzy na co dzień zajmują się manicurem, stylizacją i pielęgnacją paznokci, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się zarówno kleje do tipsów, paznokci, jak i primery. Nasz asortyment na pewno zaspokoi wymagania osób stosujących profesjonalne, wysokiej jakości produkty. Artykuły te pochodzą od producentów, którzy od lat cieszą się renomą w swojej branży. 

Dobry klej do tipsów – gwarancja udanej stylizacji paznokci

Tipsy to dobrze znane ozdoby, które przykleja się bezpośrednio do płytki paznokcia.  Mimo że mogłoby się wydawać, że moda na nie ma się ku schyłkowi, to nadal wykorzystuje się je do wykonywania efektownych stylizacji. Sięga się po nie również wtedy, gdy mają stanowić one „podporę”  dla warstwy żelu lub akrylu. 

Klej do tipsów to produkt, który pozwala na ich trwałe przymocowanie do naturalnej płytki. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze – mogą służyć do przyklejania do paznokcia najrozmaitszych ozdób. 

Oferujemy kleje, które solidnie przytwierdzają tipsy do płytki, co zapewnia, że nie ma możliwości, aby mogły one odkleić się w najmniej oczekiwanym momencie. Są to produkty szybkoschnące, idealnie sprawdzające się w salonach kosmetycznych. Ponadto ich łatwą aplikację zapewnia pędzelek – wystarczy naniesienie niewielkiej ilości kleju, by móc cieszyć się wyjątkowo ozdobionymi paznokciami.

Kleje do paznokci, czyli sposób na trwałą stylizację metodą żelową

Wiemy, że zdecydowana większość klientek salonów kosmetycznych decyduje się na stylizację paznokci metodą żelową. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się kleje do paznokci. Aplikuje się je na płytkę paznokcia, zanim zostanie na nią nałożona warstwa żelu, akrylu lub akrylożelu. Zwiększają one przyczepność takiej warstwy, dzięki czemu wykonana stylizacja utrzymuje się jeszcze dłużej.

Produkty te są doceniane przez profesjonalistów ze względu na swoją trwałość, ale też uniwersalność. Można je stosować wraz ze wszystkimi masami, które utwardzają się w lampach UV lub LED.

Primer do paznokci – gwarancja jeszcze lepszej przyczepności żelu

Dzięki primerowi żel doskonale przylega do powierzchni paznokcia. Jego zastosowanie zapewnia, że płytka zostaje wytrawiona i jest perfekcyjnie przygotowana do nałożenie masy utwardzanej światłem. W ten sposób można osiągnąć doskonałą przyczepność takiej masy do paznokcia.

Primer do paznokci może być nakładany zarówno pod masy żelowe, jak i akrylowe. Nie utwardza się go przy pomocy lampy – wystarczy nanieść jego niewielką ilość bezpośrednio na naturalną płytkę.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.