Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
1 119
Producenci
więcej... mniej

Pilniki i polerki

Pokazuje 1 - 20 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 41 elementów

Pilniki do paznokci – niezbędne akcesoria do pielęgnacji i stylizacji

Wykonanie estetycznie prezentującego się manicure’u to wielka sztuka. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną kosmetyczką, czy po prostu wykonujesz tego typu zabiegi w domowych warunkach, musisz zadbać o komplet niezbędnych akcesoriów. Takimi z całą pewnością są pilniki do paznokci

Oferujemy pilniczki do paznokci o rozmaitej ziarnistości – modele te są produkowane myślą o opracowywaniu płytki na różne sposoby. Dlatego z naszego asortymentu na pewno wybierzesz akcesoria, które pomogą Ci stworzyć kompletny zestaw do manicure’u. Mamy do zaoferowania pilniki o ziarnistości:

  • 80 – przeznaczone do spiłowywania z płytki paznokcia warstwy żelu i akrylu

  • 100 – umożliwiające nadanie kształtu twardym paznokciom oraz zdarcie cienkiej warstwy żelu

  • 180 – służące do ostatecznego kształtowania płytki oraz do skracania paznokci

  • 240 – wykorzystywane do polerowania oraz matowienia naturalnej płytki.

Dobrze dobrany pilnik do paznokci to połowa sukcesu jeżeli chodzi o efektownie wykonany manicure. Dlatego proponujemy tylko produkty doskonałej jakości, renomowanych marek, które pomogą estetycznie opracować naturalną płytkę i pomóc podczas nakładania żelu lub lakieru hybrydowego.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do gabinetów kosmetycznych, jak i dla osób lubiących dbać o paznokcie we własnym zakresie. Mamy do zaoferowania praktyczne zestawy do manicure’u, w których znajduje się pilniczek do paznokci, nożyczki, obcinacz, pęseta i szpatułka. Jednak z myślą o profesjonalnych salonach, gdzie każdego dnia jest wykonywanych dziesiątki takich zabiegów, oferujemy produkty stworzone także z myślą o jednorazowym wykorzystaniu. 

Profesjonalne pilniczki i polerki do paznokci 

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór akcesoriów do opracowywania naturalnej płytki, warstwy żelu, akrylu czy lakieru hybrydowego, a w tym:

  • uniwersalne pilniki proste

  • tzw. półksiężyce 

  • pilniki w kształcie banana służące do tego, aby wykorzystywać je tuż przy linii skórek

  • ergonomiczne pilniki w kształcie trumienki do opracowywania bocznych krawędzi płytki.

Oprócz pilniczków sprzedajemy również polerki do paznokci. Bloki polerskie dostępne w naszym sklepie wyróżniają się drobnoziarnistą powierzchnią. Akcesoria te uzupełniają arsenał akcesoriów niezbędnych do stylizacji paznokci. Służą to matowienia naturalnej płytki, a tym samym zapewniają lepszą przyczepność lakieru hybrydowego – dzięki temu wykonany manicure utrzymuje się znacznie dłużej.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.