Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
4 26
Producenci
więcej... mniej

Czyszczenie i przechowywanie

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Etui, pokrowce i akcesoria do pędzli – czyszczenie oraz przechowywanie

Pozostałości sebum z twarzy, płynnych kosmetyków czy naskórka, które zbierają się we włosiu pędzla, stwarzają idealne warunki dla rozwoju bakterii. Z tego powodu każdy pędzel, a zwłaszcza te do makijażu twarzy, powinien być dokładnie umyty i zdezynfekowany po użyciu. Wpłynie to nie tylko na bezpieczeństwo wszelkich zabiegów upiększających, ale również na dłuższą żywotność samych akcesoriów.

W naszej drogerii internetowej znajdują się uniwersalne czyściki do pędzli, myjki, a także praktyczne pokrowce. Wszystko to, co przyda Ci się w domu, pracy i w trakcie podróży. Sprawdź, na co możesz się zdecydować!

Etui na pędzle do makijażu – wybierz swój produkt

Właściwe przechowywanie posiadanych akcesoriów jest równie ważne, jak ich czyszczenie. Jest to bowiem najlepszy sposób na ich ochronę przed zabrudzeniami, a także odkształceniami. Przez długi czas utrzymują one swój oryginalny kształt i zawsze pozwalają na precyzyjną aplikację wybranych produktów.

Co ważne, etui na pędzle do makijażu w naszym sklepie występuje w wielu odmianach. Wszystko po to, aby umożliwić Ci swobodny wybór najlepszych akcesoriów. Możesz zdecydować się między innymi na praktyczne tuby, pokrowce, a także kosmetyczki w różnych kształtach i wymiarach. Każdy z tych produktów powstał z użyciem wysokiej jakości tworzyw, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością mechaniczna. Dzięki temu przenoszenie i przewożenie akcesoriów do makijażu przestanie być problemem.

To jednak nie wszystko! W sklepie znajdziesz bowiem również specjalne szkatułki z lusterkiem (idealne do szybkich poprawek) oraz osłonki ochronne, które założysz bezpośrednio na pędzle. Nie musisz więcej martwić się, że ulegną zabrudzeniu.

Produkty oraz akcesoria czyszczące

Pokrowiec na pędzle do makijażu nie jest jedynym produktem, który warto mieć. Bardzo przydatne okażą się również odpowiednie myjki, wykonane z silikonu. Zdecydowanie ułatwiają one bowiem czyszczenie pędzli z użyciem specjalnych środków, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Zakupić możesz między innymi mydła i czyściki, które skutecznie usuwają pozostałości po zastosowanych środkach do makijażu.

Akcesoria oferowane w naszym katalogu pozwolą Ci utrzymać dobrą kondycję pędzli przez bardzo długi czas. Sprawią również, że ich stosowanie za każdym razem będzie w pełni bezpieczne i wygodne. Warto więc mieć je w swojej kosmetyczce, zwłaszcza gdy często podróżujesz i chcesz swoje pędzle mieć zawsze przy sobie.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.