Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
4 45
Producenci
więcej... mniej

Cleanery i Acetony

Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów

Zmywacze do paznokci

Tylko staranne usunięcie starego lakieru z paznokcia, pozwala stworzyć nową, efektowną i trwałą stylizację. Ogromne znaczenie ma także czas poświęcany na tę czynność – w salonach kosmetycznych płytka musi być jak najszybciej przygotowana do zabiegów i dekoracji.

W naszej ofercie znajduje się szereg produktów przeznaczonych właśnie do wstępnego opracowywania płytki paznokcia. Są to między innymi zmywacz do lakieru i aceton do paznokci. Preparaty te sprawdzają się podczas stosowania na własne potrzeby oraz w salonach manicure i w gabinetach kosmetycznych.

Zmywacz lakieru – rodzaje dostępnych produktów

Spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie można wybrać zmywacz do paznokci przeznaczony do usuwania konkretnego rodzaju lakieru, taki jak:

  • kosmetyczny aceton do paznokci – preparaty te są niezbędne, aby z płytki szybko usunąć żel, akryl, lakiery hybrydowe, a także różnego rodzaju okleiny

  • płyn przeznaczony do usuwania hybryd, który dodatkowo nawilża paznokcie i odżywia je.

Oprócz tego oferujemy cleanery. Służą one do odtłuszczania płytki paznokcia i przygotowania jej do manicure’u, a także do likwidacji warstwy dyspersyjnej, która powstaje w związku z wykorzystaniem lakierów światłoutwardzalnych. Mamy do zaproponowania cleanery o wzbogaconym składzie – zawarte w nich witaminy wzmacniają i nawilżają płytkę.

W naszym asortymencie znajdują się zmywacze w opakowaniach o różnych pojemnościach, które umożliwiają łatwą aplikację preparatu na płatek kosmetyczny, a następnie na paznokieć.

Wysuszacz lakieru, czyli najlepsze zakończenie profesjonalnego manicure’u!

Lakier jest dobrze nałożony na paznokcie wtedy, gdy na jego powierzchni nie tworzą się nieestetyczne smugi. Aby zapobiec takiej sytuacji, należy wykorzystywać wysuszacze do paznokci.

Preparaty te niemal błyskawicznie sprawiają, że warstwa lakieru staje się sucha. Jego zewnętrzna powłoka zostaje wysuszona w zaledwie minutę, natomiast po maksymalnie 7 minutach cały manicure można uznać za gotowy.

Wysuszacz do lakieru to produkt niezwykle łatwy w aplikacji. Oferujemy preparaty znajdujące się w poręcznych pojemnikach z aplikatorami. Wystarczy zaledwie jedna lub dwie krople naniesione na ostatnią powłokę lakieru, aby uniknąć smug i innych śladów psujących efekt wizualny. 

Wysuszacze do lakieru z naszej oferty nie pozostawiają tłustych plam. Korzyści z ich wykorzystania są jednak o wiele większe - wystarczy wybrać preparat z witaminą E. Taki wysuszacz nie tylko perfekcyjnie wykończy manicure, ale także nawilży oraz odżywi skórki.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.