Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
1 68
Producenci
więcej... mniej

Pędzle, sondy i akcesoria do zdobień

Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów

Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to nie tylko zasługa natury. To przede wszystkim efekt regularnie przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych. Warto systematycznie korzystać z usług profesjonalnej manikiurzystki  i pedikiurzystki. Jeśli jednak nie masz ani czasu, ani pieniędzy na częste wizyty u kosmetyczki, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zaopatrzenie się w praktyczne i poręczne akcesoria do zdobień dostępne w sklepie Puderek. Dzięki nam wzbogacisz swój domowy gabinet kosmetyczny m.in. w takie przyrządy, jak:

  • pędzelek do paznokci;

  • dłutko do paznokci;

  • sonda do zdobień.

Wszystkie produkty sprzedawane przez nasz sklep wyróżniają się funkcjonalnością oraz łatwością obsługiwania. Mogą się nimi sprawnie posługiwać zarówno profesjonalne stylistki paznokci, jak i kosmetyczki-amatorki.

Funkcjonalne pędzle do paznokci

Pędzelki do paznokci służą do nakładania oraz formowania żeli, akrylu i akrylożelu. Ich atutem są ergonomiczne rączki, które dobrze trzymają się w dłoniach i umożliwiają sprawne operowanie narzędziem w trakcie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Pędzelki do zdobienia paznokci mogą mieć rozmaitą długość oraz kształt. Poszczególne modele różnią się między sobą także długością włosia wykonanego z nylonu. Pędzle do paznokci sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach po kilka sztuk. Ciekawą opcją jest wybór modelu dwustronnego. Takie akcesorium z jednej strony zakończone jest włosiem, a z drugiej praktyczną szpatułką do nakładania akrylożelu na płytkę. Pędzelek do paznokci z ultracienkim włosiem świetnie nadaje się do wykonywania pięknych zdobień na płytkach

Dłutka do paznokci

Dłutko do paznokci świetnie sprawdza się przy odsuwaniu skórek przed wykonaniem manicure hybrydowego lub zabiegu przedłużającego paznokcie. Większość modeli zrobiona jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Dzięki temu akcesorium jest odporne na odgięcia i uszkodzenia mechaniczne.

Sondy do zdobienia paznokci

Jeśli chcesz kompleksowo wyposażyć swoją kosmetyczkę, obowiązkowo powinna się w niej znaleźć także sonda do paznokci. To przyrząd, który z obu stron zakończony jest kuleczkami różniącymi się między sobą wielkością. Sonda do zdobień świetnie nadaje się do wykonywania żelowego frenchu oraz aplikowania na płytkę rozmaitych ozdób. Można ją nabyć osobno lub jako część zestawu, w skład którego wchodzą również pędzelki i dłutka do paznokci.

Wszystkie dostępne u nas przyrządy nadają się do wielokrotnego użycia. Trzeba jednak pamiętać o ich każdorazowej dezynfekcji po zakończonym zabiegu kosmetycznym.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.