Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
4 29
Producenci
więcej... mniej

Kleje do sztucznych rzęs i akcesoria

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Sztuczne rzęsy i kępki

Zwiększenie objętości rzęs może przynieść niezwykle ciekawy efekt – zabieg ten podkreśli spojrzenie i sprawi, że stanie się ono niezwykle przyciągające. Efekt ten możesz uzyskać poprzez użycie odpowiednich kosmetyków, a także sztucznych rzęs. W naszym sklepie występują one w wielu odmianach  - możesz zdecydować się zarówno na całe rzęsy, jak i wyłącznie na pojedyncze kępki.

W obu przypadkach zyskujesz produkty wysokiej jakości, łatwe i bezpieczne w aplikacji. Sprawdź, czym się one wyróżniają i stwórz swój własny zestaw!

Sztuczne rzęsy – co wybrać?

Dokładna analiza dostępnych produktów zdecydowanie usprawni zakupy, a także przygotowanie pożądanej stylizacji. Warto podkreślić, że kępki rzęs są najłatwiejszą do przyklejenia odmianą sztucznych rzęs. Cały proces nie wymaga specjalnych umiejętności, a uzyskany efekt prezentuje się bardzo naturalnie. Nałożone kępki nie odznaczają się bowiem na tle naturalnych rzęs. Powodują zwiększenie ich objętości, co oczywiście pozytywnie wpływa na wygląd całego oka.

Tylko od Ciebie zależy, z ilu kępek skorzystasz. Dzięki rozbudowanej ofercie, bez trudu dostosujesz również ich długość oraz wygląd. Wszystko po to, aby nadać spojrzeniu więcej niż odrobinę zmysłowości.

W naszym katalogu znajdziesz również sztuczne rzęsy będące połową paska rzęs, czyli tak zwane połówki. Przykleja się je w zewnętrznym kąciku oka. Szczególnie spektakularną odmianą tego typu produktów są pełne sztuczne rzęsy na pasku. Dobrze dobrane i przyklejone nie zdominują makijażu, a jedynie go podkreślą.

Jak więc widać, oferta jest bardzo szeroka. Zyskujesz więc okazję do tego, aby znaleźć i zakupić produkty, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Okażą się nie tylko atrakcyjne, ale również łatwe i bezpieczne w użyciu.

Stwórz zestaw sztucznych rzęs

W katalogu znajdują się zarówno produkty pojedyncze, jak i wygodne pudełka, w których znajdziesz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt sztucznych rzęs. Co ważne, występują one w wielu wersjach, zróżnicowanych między innymi pod względem kształtów i sposobu wykonania. Być może zainteresują Cię magnetyczne rzęsy sztuczne – osadzone na specjalnie przygotowanych magnesach, gwarantują świetną stabilność. Nie przesuwają się i nie odklejają, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Wszystkie proponowane przez nas produkty – połówki, kępki, rzęsy pełne – wykonywane są w taki sposób, aby zapewnić niezwykle atrakcyjny, naturalny efekt zmysłowego spojrzenia. Nie stanowią żadnego zagrożenia dla naturalnych rzęs, ani dla skóry. Z powodzeniem możesz więc korzystać z nich zawsze wtedy, gdy zechcesz poprawić wygląd swoich oczu.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.