Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Kategorie
więcej... mniej
Cena
4 51
Producenci
więcej... mniej

Sztuczne rzęsy

Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów

Sztuczne rzęsy to akcesorium, po które sięgają nie tylko profesjonaliści, ale również kobiety, która chcą podkreślić swoją naturalną urodę. Są one bowiem idealnym wykończeniem makijażu i jak żaden kosmetyk nadają spojrzeniu głębi i sprawiają, że oczy stają się wyraziste. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów sztucznych rzęs. Na co dzień odpowiednie będą kępki rzęs, które zagęszczą naturalne rzęsy pozostając niezauważalnymi. Na wieczór doskonałym wyborem okażą się długie rzęsy na pasku, a na imprezę warto sięgnąć po te o niezwykłych kształtach i kolorach, z niecodziennymi efektami, by wygląd był spektakularny i wyjątkowy

drogerii internetowej Puderek dostępna jest cała gama sztucznych rzęs w różnych wariantach. Dla osób początkujących lub takich, którym nie zależy na spektakularnym efekcie idealne okażą się kępki rzęs lub tak zwane połówki. Ich założenie nie wymaga dużej wprawy, a ewentualne błędy w przyklejeniu nie są widoczne. Nieco trudniejsza może okazać się aplikacja rzęs na pasku, ale rezultat wynagrodzi wszelkie trudy. Dla osób bardziej doświadczonych polecamy rzęsy na pasku, które są trudniejsze w aplikacji, ale efekt bardziej spektakularny. Należy wybierać sztuczne rzęsy zbliżone długością do własnych, ewentualnie dłuższe o kilka milimetrów. W Puderku znajdziesz zarówno rzęsy na pasku, połówki jak i kępki.

Do trwałego i równego przyklejania sztucznych rzęs niezbędne są dodatkowe produkty. Do przyklejenia sztucznych rzęs konieczne jest użycie specjalnego, wodoodpornego kleju, który został stworzony specjalnie do tego celu. Klej do sztucznych rzęs jest bardzo trwały, a jego rozpuszczenie wymaga specjalnego płynu. Warto się również zaopatrzyć w aplikator do przyklejania sztucznych rzęs, dzięki któremu rzęsy zostaną przyklejone dokładnie na linii rzęs, tak że sztuczne rzęsy pięknie wtopią się w linię tych naturalnych i będą niemal niemożliwe do dostrzeżenia. Po posmarowaniu paska lub kępki klejem należy odczekać chwilę aż ten przeschnie. Dzięki temu przyłożone do powieki rzęsy szybciej się przykleją i nie będą się odklejać.

Marką nr 1 wśród sztucznych rzęs jest marka Ardell, która od lat 70. zapewnia gwiazdom Hollywood, celebrytom, a także klientkom na całym świecie najlepsze sztuczne rzęsy oraz kleje i akcesoria do ich przyklejania. Sztuczne rzęsy Ardell występują zarówno w kępkach, połówkach jak i na całych paskach.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.