Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Ardell

Ardell-sztuczne-rzęsy-Ardell-rzęsy-drogeria-internetowa-Puderek.com.pl

Ardell to amerykańska marka specjalizująca się w sztucznych rzęsach oraz klejach do rzęs, ale również w akcesoriach i kosmetykach do brwi. Ardell to nr 1 w swojej kategorii. Wśród najbardziej popularnych produktów tej marki znajdują się sztuczne rzęsy Natural Demi Wispies , połówki rzęs Accents, kępki rzęs i klej do rzęs DUOProdukty Ardell charakteryzują się doskonałą jakością, a tym samym trwałością. Nie bez powodu używają ich gwiazdy Hollywood, makijażyści i celebryci na całym świecie.

Ardell-sztuczne-rzęsy-Ardell-sklep-sztuczne-rzęsy-drogeria-internetowa-Puderek.com.pl
Ardell to amerykańska marka specjalizująca się w sztucznych rzęsach oraz klejach do rzęs, ale również w akcesoriach i kosmetykach do brwi. Ardell to nr 1 w swojej kategorii. Wśród najbardziej popularnych produktów tej marki znajdują się sztuczne rzęsy Natural Demi Wispies , połówki rzęs Accents, kępki rzęs i klej do rzęs DUOProdukty Ardell charakteryzują się doskonałą jakością, a tym samym trwałością. Nie bez powodu używają ich gwiazdy Hollywood, makijażyści i celebryci na całym świecie.W 1916 r. legendarny reżyser filmowy, D.W. Griffith chciał, aby Seena Owen, wiodąca gwiazda epickiego filmu "Nietolerancja", miała tak długie rzęsy, że gdy mrugała wdzięcznie dotykały jej policzków. Owen, tworząc pierwszy zestaw sztucznych rzęs, wygładził naturalne włosy i okrył je gumową otoczką . Nie trzeba dodawać, że kobiety pożądały tych samych rzęs co gwiazda filmu i tak pojawił się nowy trend.W 1971 r. Arnold i Sydell Miller założyli markę, która jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się marek sztucznych rzęs na świecie. Oryginalne rzęsy ARDELL, Duralash Individuals, zostały stworzone w celu zwiększenia realistyczności, objętości i długości rzęs, poprawiając, ale nie przesadnie, naturalne piękno. Nazwa Ardell to połączenie Arnold i Sydell. Rzęsy Ardell szybko zyskały na popularności, zachęcając markę do dodawania dodatkowych stylów, takich jak Wispies, wciąż pozostając wiernym swojej misji dania kobietom pięknych, niezapomnianych oczu.sztuczne-rzęsy-Ardell-sklep-drogeria-internetowa-sklep-z-kosmetykamiPo dziesięcioleciach po wprowadzeniu pierwszych sztucznych rzęs Ardell marka zdobyła tytuł jako jeden z najbardziej powszechnie uznanych w kategorii sztucznych rzęs nie tylko dla kobiet, które chcą poprawić swoje piękno, ale także do specjalistów i artystów makijażu z Hollywood. Komfort i przystępność sztucznych rzęs Ardell czyni je małym luksusem, które podnosi piękno na inny poziom. Artyści makijażu zgodzą się, że wygląd na Czerwony Dywan nie jest kompletny bez pary sztucznych rzęs, aby podkreślić oczy i dodać uroku. Dzisiaj Ardell oferuje szeroką kolekcję rzęs z ponad 125 różnymi stylami, aby dopasować się do każdej kobiety, każdego przypadku i każdego stylu życia. Sztuczne rzęsy Ardell są dostępne w tysiącach sklepów detalicznych i profesjonalnych na całym świecie.


Marka Ardell specjalizuje się również w produkcji klejów do ultra-trwałego i mocnego przyklejenia rzęs. W naszej drogerii internetowej znajduje się kompletna oferta klejów do rzęs Ardell, zarówno do kępek jak i pasków. Seria klejów do rzęs Duo została stworzona specjalnie z myślą o profesjonalistach, dzięki nim rzęsy mogą zostać przyklejone nawet na 2 tygodnie.


Z biegiem czasu marka Ardell poszerzała swój asortyment o kolejne produkty, które dopełniały makijaż oka i brwi. Dziś w ofercie znajdują się kredki i pomady do brwi, różnego rodzaju aplikatory do przyklejania rzęs czy płyny do ich usuwania. Same rzęsy również ewoluowały w rozmaite formy, długości i modele. Obecnie Ardell posiada sztuczne rzęsy w paskach, kępkach czy jako połówki pasków tzw. Accents. W naszej drogerii internetowej znajdziesz szeroki wybór sztucznych rzęs, klejów i akcesoriów.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 137 elementów
  • Bądź na bieżąco