Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

GlamRush

glamrush_puderek_com_pl

Marka GlamRush stworzona została, aby zapewnić jakość wszystkim kobietom poszukującym akcesoriów kosmetycznych. GlamRush powstał z pasji do makijażu oraz z miłości do kobiecego piękna, jednocześnie dostarczając świetnej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Naszym priorytetem jest doskonały wygląd produktów, estetyczne opakowanie oraz wysoka jakość.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów

Marka GlamRush stworzona została, aby zapewnić jakość wszystkim kobietom poszukującym akcesoriów kosmetycznych. GlamRush powstał z pasji do makijażu oraz z miłości do kobiecego piękna, jednocześnie dostarczając świetnej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Naszym priorytetem jest doskonały wygląd produktów, estetyczne opakowanie oraz wysoka jakość.


Pierwszym produktem marki Glamrush wprowadzonym do sprzedaży są sztuczne rzęsy z norek, które zniewalają swoim wyglądem. Wykonane są z miękkiego włosia premium pozyskiwanego w bezpieczny, pozbawiony okrucieństwa sposób, od norek syberyjskich. Włosie norek jest intensywnie czarne, lekkie, podkręcone oraz zwężające się ku końcom co daje im naturalny wygląd. Każdy pasek rzęs z norek składa się z kilku warstw włosków, które się przeplatają, co dodatkowo nadaje im naturalności. Ogromną zaletą rzęs z norek jest również ich długa żywotność. Przy odpowiedniej pielęgnacji i użytkowaniu mogą być zakładane nawet do 25 razy. Glamrush posiada w swej ofercie rzęsy z norek w kształcie kociego oka i w kształcie litery A, modele, które możesz nosić na co dzień oraz takie na większe wyjścia. Produkty Glamrush znajdziesz wyłącznie w naszej drogerii internetowej puderek.com.pl.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.