Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Cena
6 21
Producenci
więcej... mniej

Odżywki do paznokci

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Odżywki do paznokci – właściwa pielęgnacja to podstawa!

Delikatne kobiece paznokcie w ciągu dnia narażone są na oddziaływanie różnych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Warto zatem regularnie dbać o ich zdrowie i piękny wygląd, stosując w tym celu odpowiednio dobrane odżywki do paznokci. Dostępne w sklepie Puderek preparaty pielęgnacyjne zawierają szereg witamin i substancji odżywczych. Mają one skondensowany skład. 

Regularnie stosowana odżywka do paznokci efektywnie odbudowuje i wzmacnia strukturę płytki, przyspieszając jej wzrost i regenerację. Jej używanie zaleca się przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem kruchych i łamliwych paznokci, a także widniejących na płytkach nieestetycznych przebarwień. Po najwyższej jakości odżywki do paznokci powinny również sięgać panie, które systematycznie malują paznokcie lub poddają je zabiegom upiększającym. Nie ma znaczenia, czy jest to manicure akrylowy, żelowy czy hybrydowy. Odżywka do paznokci powinna zostać nałożona na płytki zarówno przed aplikacją lakieru, jak i po jego zmyciu. Regularna dbałość o ich kondycję to gwarancja pięknego i zdrowego wyglądu dłoni.

Odżywka do paznokci – którą z nich wybrać?

Przy wyborze odżywki do paznokci trzeba wziąć pod uwagę ich stan. Regularnie malowane płytki wymagają właściwej pielęgnacji. Najlepiej wykorzystać w tym celu preparaty zawierające w składzie ekstrakt z cytryny i malachitu. Regularnie stosowane, pobudzają skórę do produkcji keratyny, kolagenu i elastyny. Jeśli Twoje paznokcie wykazują tendencje do rozdwajania się, najlepszym rozwiązaniem będzie odżywka do paznokci z dodatkiem wapnia, żelaza i keratyny. To specyfik, który należy nakładać na paznokcie codziennie, po wcześniejszym zmyciu warstwy z poprzedniego dnia. Zaleca się, aby taka kuracja trwała co najmniej przez tydzień, choć w zależności od indywidualnych potrzeb można ją także przedłużyć.

Dostępne w sklepie Puderek odżywki do paznokci produkowane są również z myślą o osobach borykających się z problemem kruchych i łamliwych paznokci. Specjalnie dla nich nasz asortyment na bieżąco wzbogacamy o preparaty, zawierające w składzie odpowiednie substancje odżywcze. Zalicza się do nich:

  • cynk;

  • magnez;

  • krzem;

  • żelazo;

  • witaminy A, E, C oraz B.


Nie musisz czekać na pojawienie się problemów z paznokciami, aby zaopatrzyć się w najwyższej jakości odżywki do paznokci. Stara zasada, głosząca, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć, znajduje zastosowanie również w tym przypadku. Systematyczne stosowanie właściwie dobranych produktów przyczynia się do wzmocnienia paznokci oraz poprawy ich koloru.

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.