Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według
Kategorie
więcej... mniej
Cena
4 231
Producenci
więcej... mniej

Lakiery hybrydowe

Pokazuje 1 - 20 z 1038 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 1038 elementów

Lakier hybrydowy to rodzaj lakieru do paznokci, który pozwala cieszyć lśniącymi paznokciami, bez odprysków nawet do 3 tygodni. Hybryda różni się od lakieru do paznokci przede wszystkim składem oraz koniecznością utwardzania w lampie LED lub UV. Manicure hybrydowy wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny, tylko z użyciem lakieru hybrydowego, bazy hybrydowej, topu hybrydowego i lampy UV. Lakiery hybrydowe, inaczej nazywane lakierami żelowymi, łączą w sobie właściwości soak-off i klasycznego lakieru do paznokci. Nadają się one zarówno do manicure jak i pedicure, gwarantując intensywny połysk, trwałość oraz piękne nasycone kolory.

Podstawą do wykonania perfekcyjnego manicure hybrydowego jest prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia. Należy ja odpowiednio przygotować - nadać jej odpowiedni kształt, odsunąć delikatnie skórki - zwłaszcza te "nachodzące" na płytkę oraz zmatowić blokiem polerskim. Odpowiednio zmatowiona gwarantuje odpowiednią przyczepność lakieru hybrydowego, a tym samym jego trwałość na paznokciu. Kolejnym etapem jest nakładanie kolejno: bazy, dwóch warstw wybranego kolorowego lakieru oraz topu - każdorazowo utwardzając każdą warstwę w lampie. Czas utwardzania zależy przede wszystkim od mocy lampy oraz napigmentowania lakieru hybrydowego (im ciemniejszy lakier, tym dłuższy czas utwardzania).

Manicure hybrydowy zapewnia pięknie wyglądające paznokcie bez odpryskiwania, bez smug, i co najważniejsze, lakier hybrydowy całkowicie utwardza się w lampie UV lub LED, dzięki czemu paznokcie są od razu suche i błyszczące.

Skład lakieru hybrydowego bardzo często zależy od producenta. Bardzo ważne jest, aby lakier hybrydowy miał odpowiednią konsystencję - powinien być odpowiednio gęsty, by nie spływał z płytki oraz odpowiednio rzadki, by łatwo się go rozprowadzało po paznokciu.

Ze względu na swoją trwałość, lakier hybrydowy usuwa się z powierzchni paznokcia przy użyciu acetonu lub płynu z zawartością acetonu oraz środków nawilżających. W celu usunięcia hybrydy należy zmatowić wierzchnią warstwę manicure i przyłożyć do niej wacik nasączony acetonem, który należy trzymać w ten sposób ok. 20 minut. Po tym czasie lakier hybrydowy zaczyna mięknąc i odchodzić od płytki paznokcia. W celu całkowitego pozbycia się lakieru hybrydowego najlepiej posłużyć się patyczkami drewnianymi. Ważne aby po ściągnięciu lakieru hybrydowego, a przed nałożeniem świeżego, odpowiednio zadbać o odpowiednią pielęgnację płytki oraz nawilżenie skórek.

Nasza drogeria internetowa oferuje ogromny wybór lakierów hybrydowych oraz akcesoriów niezbędnych do wykonania manicure hybrydowego - cleaner, pilniki, aceton. Jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek lakierów hybrydowych jest marka Neonail, która jest również dostępna w naszym sklepie z kosmetykami. O swoją pozycję na rynku lakierów hybrydowych walczy również marka Silcare, która w swojej ofercie posiada lakiery hybrydowe w bardzo przystępnych cenach. Nasza drogeria internetowa to idealne miejsce dla lakieromaniaczek!

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.