Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Bourjois

Bourjois sklep, Bourjois, drogeria internetowa

Bourjois to francuska marka, która powstała w 1863 roku w Paryżu, w dzielnicy teatrów. Jej twórcą był aktor Joseph-Albert Ponsin, który w swoim apartamencie tworzył kosmetyki do makijażu i perfumy dla aktorów. W 1868 Ponsin oddał działalność w ręce Alexandre’a –Napoléon’a Bourjois, pod którego skrzydłami marka rozkwitła i stała się sławna na cały świat. Kosmetyki Bourjois zaczęły gościć na toaletkach kobiet (nie tylko aktorek) i towarzyszyły im w trakcie emancypacji kobiet.

Bourjois sklep, kosmetyki Bourjois, drogeria internetowa, sklep z kosmetykami
Bourjois to francuska marka, która powstała w 1863 roku w Paryżu, w dzielnicy teatrów.  Jej twórcą był aktor Joseph-Albert Ponsin, który w swoim apartamencie tworzył kosmetyki do makijażu i perfumy dla aktorów. W 1868 Ponsin oddał działalność w ręce Alexandre’a –Napoléon’a Bourjois, pod którego skrzydłami marka rozkwitła i stała się sławna na cały świat. Kosmetyki Bourjois zaczęły gościć na toaletkach kobiet (nie tylko aktorek) i towarzyszyły im w trakcie emancypacji kobiet.


Pierwszymi kosmetykami do makijażu Bourjois były tłuste i woskowe kolorowe sztyfty o zabawnych nazwach : Jaloux, Amoureux… (z franc. zazdrosny, zakochany), które Joseph-Albert Ponsin, genialny wizjoner, przeciętny aktor i wspaniały kosmetolog tworzył dla potrzeb teatru. Jego paleta kosmetyków do makijażu szybko się rozszerzyła, a ich wysoka jakość i bogata oferta przyciągnęły klientów również spoza środowiska teatralnego.kosmetyki Bourjois, Bourjois, Bourjois sklep, drogeria internetowa

Bourjois posiada 150 lat doświadczeń w produkcji kosmetyków do makijażu. To właśnie marka Bourjois opracowała idealną metodę wypiekania różu do policzków, którą do dziś produkowane są pudry i róży wypiekane. Pod koniec XIX wieku Bourjois było pionierem wprowadzenia kosmetyków do makijażu do użytku codziennego poza domem. Było również prekursorem marketingu.Bourjois, kosmetyki Bourjois, Bourjois sklep, drogeria internetowa

Kosmetyki Bourjois to genialne produkty i do tego ładne przedmioty, które cieszą oczy: każdy produkt jest szczegółowo dopracowywany by był łatwy w użyciu i by był ozdobą każdej toaletki. Zespół Bourjois to w 90% kobiety, które dokładają wysiłku, by stworzyć produkt wysokiej jakości. Są kreatywne, są ekspertami w swoich dziedzinach, nie zapominają o najmniejszych szczegółach oraz posiadają kwalifikacje, dzięki którym powstają prawdziwe innowacje. 


Misją marki Bourjois jest kontynuowanie wprowadzania innowacji, tworzenie inteligentnych i kobiecych produktów, które wydobywają piękno. Sprawianie, by paryski szyk stał się osiągalny dla każdej kobiety, które są zgodne z trendami, lecz nie przysparzają trudności w wykonaniu. Pozwalanie każdej kobiecie w pełni wyrazić jej wewnętrzny styl i kreatywność. Bourjois ma osobowość i kocha kobiety, które też ją posiadają.


Marka Bourjois wciąż dba o szeroki asortyment, a wiele produktów nosi miano kultowych. Połączenie doskonałej jakości, pięknych kolorów i cudownych opakowań


Marka od zawsze była synonimem koloru, jakości i radości życia, wartości te znajdują odzwierciedlenie w każdym kosmetyku Bourjois. Drogeria internetowa puderek.com.pl posiada szeroki asortyment kosmetyków Bourjois i wciąż dba o jego powiększanie.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 157 elementów
  • Bądź na bieżąco