Kategorie

Top produkty

Kredki do oczu  Jest 53 produktów.

Kredka do oczu to produkt niezastąpiony - dodaje wyrazistości spojrzeniu, modeluje oko, a dzięki niej rzęsy wydają bardziej gęste. Za jej pomocą można wykonać kompletny makijaż oczu - wystarczy gąbka do rozcierania koloru lub palec, którym można kredkę rozetrzeć na całej powiece lub tylko przy linii rzęs. Grubość, kształt i kolor kresek dostosow...

Kredka do oczu to produkt niezastąpiony - dodaje wyrazistości spojrzeniu, modeluje oko, a dzięki niej rzęsy wydają bardziej gęste. Za jej pomocą można wykonać kompletny makijaż oczu - wystarczy gąbka do rozcierania koloru lub palec, którym można kredkę rozetrzeć na całej powiece lub tylko przy linii rzęs. Grubość, kształt i kolor kresek dostosować można zarówno do typu urody, stylizacji, jak i obowiązujących trendów. Konturówka do oczu to kosmetyk, który zawsze jest na topie. Obecnie do dyspozycji jest pełen przekrój produktów.
Miękka kredka do oczu sprawdzi się wtedy, kiedy chcemy osiągnąć efekt przydymionego oka. Odpowiednio roztarta idealnie stopi się z cieniem, lub może stanowić bazę pod cień. Używa się jej także do malowania wewnętrznej części dolnej powieki. Twarda konturówka do oczu zapewni możliwość wykonania precyzyjnej kreski nad linią rzęs, bez rozcierania. Wodoodporna kredka do oczu dłużej utrzymuje się na powiekach, zapewniając trwały makijaż, bez konieczności częstych poprawek.  Automatyczna kredka do oczu w formie wykręcanego sztyftu nie wymaga temperowania. Kolorowa kredka do oczu występuje w szerokiej gamie barw - od matowych aż po perłowe, metaliczne, czy zawierające drobinki brokatu. Kolorowe kredki do oczu mogą zastąpić cień do powiek. Przy wyborze kolorowych kredek do oczu, warto kierować się wskazówkami wizażystów. Brązowe oczy podkreślimy odcieniami chłodnej zieleni, szarości lub granatu. Z niebieską tęczówką najlepiej harmonizować będzie konturówka do oczu w kolorze stalowym lub grafitowym. Zielone oczy będą pięknie wyglądać, pomalowane brązami lub fioletem. Biała lub cielista kredka do oczu to trik profesjonalistów. Pomalowana taką kredką linia wodna oka sprawia, że oko wydaje się większe, a spojrzenie bardziej wyraziste.

Kredka do oczu pozwala nadać oczom wymarzony kształt lub go skorygować. Oczy osadzone blisko siebie zyskają, jeśli malowanie kreski rozpoczniemy od połowy powieki. Przy opadających kącikach, warto pociągnąć kreskę lekko w górę. Okrągłe oczy zyskają migdałowy kształt, jeśli kreska zostanie poprowadzona nieco poza zewnętrzny kącik. Kreski na górnych powiekach dają efekt optycznego powiększenia oczu. Kredka do oczu to mnóstwo sposobów na doskonały makijaż. W naszej ofercie posiadamy zarówno kredki miękkie, wodoodporne jak i automatyczne cenionych marek jak np. Loreal, Maybelline, Makeup Revolution, Golden Rose czy Catrice.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 53 elementów
  • Bądź na bieżąco