Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według

Suche szampony

Chcesz zagwarantować swoim włosom piękny, zdrowy wygląd? Najlepszym rozwiązaniem byłoby ich codzienne mycie. W praktyce jednak nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po wysokiej jakości suchy szampon dostępny w ofercie sklepu Puderek. Odpowiednio dobrany preparat łączy w sobie wygodę oraz bezpieczeństwo stosowania. Suchy szampon do włosów doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach. Nie ma znaczenia, czy jesteś akurat w szkole, w pracy czy w podróży. Zaaplikowanie produktu na włosy sprawia, że w jednej chwili odzyskują one świeżość oraz puszystość. Większość sprzedawanych przez nas specyfików dostępna jest w poręcznych, niewielkich opakowaniach, które bez trudu zmieszczą się do torebki lub podręcznej torby podróżnej. Dzięki temu szampon suchy możesz mieć zawsze przy sobie, niezależnie od okoliczności.

Jak działa suchy szampon do włosów?

Suche szampony to specjalne preparaty w sprayu, które służą do poprawiania wyglądu włosów i nadawania im pięknego połysku bez konieczności standardowego mycia głowy. Produkt jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy lekko potrząsnąć opakowaniem, a następnie spryskać włosy specyfikiem, zachowując odległość ok. 20-30 cm od głowy. Fryzura natychmiast odzyska świeżość oraz naturalny połysk. Suchy szampon skutecznie wchłania nadmiar łoju oraz niweluje nieprzyjemny zapach. Dzięki niemu można w łatwy i szybki sposób uzyskać efekt fryzury push-up. Szampon suchy efektywnie unosi bowiem pasma włosów u nasady głowy.

Warto jednak pamiętać o tym, że nawet regularne stosowanie tego typu preparatów nie zastąpi tradycyjnego mycia głowy przy użyciu klasycznego szamponu. Suchy szampon do włosów nie wykazuje bowiem właściwości oczyszczających.

Częstotliwość stosowania suchych szamponów

Zastanawiasz się, czy suche szampony można stosować codziennie? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy bowiem od rodzaju włosów oraz kondycji skóry głowy. W przypadku wrażliwej, podatnej na podrażnienia skóry po suchy szampon można sięgać co najwyżej 1-2 razy w tygodniu. Jeśli natomiast nie masz tego typu problemów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać go częściej, nawet kilka razy w tygodniu. Utrzymaniu włosów w idealnym stanie sprzyja regularne stosowanie odżywek oraz olejków pielęgnacyjnych.

Wysokiej jakości suche szampony do włosów na wyciągnięcie ręki

W sklepie Puderek zaopatrzysz się w wysokiej jakości suchy szampon do włosów renomowanej marki Batiste. Sprzedawane przez nas produkty doskonale odświeżają włosy bez użycia wody. Jednocześnie gwarantują im piękny połysk oraz przyjemny owocowy bądź kwiatowy zapach.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.