Kategorie

Top produkty

Utrwalacze makijażu  Jest 24 produktów.

Utrwalacz do makijażu tzw. fixer jest wyspecjalizowanym preparatem, którego zadaniem jest przedłużenie trwałości makijażu. Utrwalacz jest niezbędny, kiedy mimo stosowania wysokiej jakości kosmetyków makijaż traci perfekcję. Nawet najlepiej wykonany makijaż może sprawić zawód, jeśli nie będzie odpowiednio utrwalony. Dzięki odpowiednio dobranym ko...

Utrwalacz do makijażu tzw. fixer jest wyspecjalizowanym preparatem, którego zadaniem jest przedłużenie trwałości makijażu. Utrwalacz jest niezbędny, kiedy mimo stosowania wysokiej jakości kosmetyków makijaż traci perfekcję. Nawet najlepiej wykonany makijaż może sprawić zawód, jeśli nie będzie odpowiednio utrwalony. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom do wykończania makijażu nie będziesz musiała martwić się o doskonały wygląd nawet podczas trwającej do białego rana imprezy, a spływający podkład nie zepsuje Ci zabawy. Utrwalacz do makijażu warto stosować również na dzień, szczególnie jeśli pracujesz w branży, w której perfekcyjny wygląd ma duże znaczenie. Oprócz utrwalania, fixer pomaga upiększyć końcowy efekt i sprawia, że makijaż jest naprawdę odporny na rozmazywanie. Utrwalacz makijażu zazwyczaj rozpylany jest delikatną mgiełką w niedużej odległości od twarzy, tworząc niewidzialny film, który sprawia, że makijaż staje się wodoodporny, nie blaknie i nie rozmazuje się. Dodatkowo, sprawia, że warstwy poszczególnych kosmetyków stapiają się ze sobą, wyglądając jeszcze lepiej.

Utrwalacz makijażu to niezbędny preparat do wykonania makijażu ślubnego czy na wyjątkowe okazje, zwłaszcza w ciepłe, wilgotne dni kiedy warunki atmosferyczne nie sprzyjają makijażowi. Niektóre utrwalacze makijażu oprócz właściwości utrwalających posiadają właściwości matujące bądź nawilżające, dlatego są odpowiednie dla różnych rodzajów cery. W ofercie naszej drogerii internetowej znajdują się profesjonalne utrwalacze makijażu takie jak Kryolan Fixier Spray oraz utrwalacze popularnych marek kosmetycznych np. Hean Fixer Spray czy Golden Rose Fixing Spray.

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
  • Bądź na bieżąco