Kategorie

Top produkty

Cienie do powiek  Jest 228 produktów.

Cienie do powiek były używane przez kobiety już na początku starożytnego Egiptu. Dziś kobiety mają do wyboru nowoczesne cienie do oczu w formie prasowanej, ale też sypkie, formie kremu lub musu bądź praktyczne i bardzo wygodne cienie w sztyfcie czy kredce. Warto wypróbować je wszystkie, bo tylko dzięki temu można przekonać się, który typ kosmety...

Cienie do powiek były używane przez kobiety już na początku starożytnego Egiptu. Dziś kobiety mają do wyboru nowoczesne cienie do oczu w formie prasowanej, ale też sypkie, formie kremu lub musu bądź praktyczne i bardzo wygodne cienie w sztyfcie czy kredce. Warto wypróbować je wszystkie, bo tylko dzięki temu można przekonać się, który typ kosmetyku jest odpowiedni dla naszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Najpopularniejszymi formami są jednak palety cieni, które zawierają kilka harmonijnych kolorów, przy użyciu których można stworzyć perfekcyjny makijaż oka. Paleta cieni zawiera kolory cieni, które są kompatybilne, a używając cieni do powiek jednej marki mamy pewność, że będą one ze sobą współgrały. Cienie do powiek mogą występować w wersji matowej, satynowej oraz błyszczącej, najlepszy efekt można osiągnąć łącząc ze sobą oba rodzaje cieni, używając koloru matowego cienia jako koloru transferowego co złagodzi przejścia pomiędzy kolorami. Nawet najlepszy cień wymaga użycia bazy pod cienie, która zwiększy jego trwałość i zintensyfikuje jego kolor.

Nasza drogeria internetowa oferuje ogromny wybór cieni do powiek w tym palet cieni Makeup Revolution, theBalm i Sleek Makeup. Nasz asortyment bogaty jest zarówno w cienie pojedyncze jak i palety cieni.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 228 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 228 elementów
  • Bądź na bieżąco