Kategorie

Top produkty

Pudry  Jest 186 produktów.

Puder do twarzy utrwala działanie podkładu oraz korektora, wygładza skórę, sprawiając, że przez wiele godzin wygląda ona matowo i świeżo, a także dzięki odpowiednim pigmentom odbija światło padające na twarz sprawiając, że cera wygląda młodziej a zmarszczki są mniej widoczne. Jest pomocny wtedy, gdy chcesz ukryć drobne niedoskonałości, przebarwi...

Puder do twarzy utrwala działanie podkładu oraz korektora, wygładza skórę, sprawiając, że przez wiele godzin wygląda ona matowo i świeżo, a także dzięki odpowiednim pigmentom odbija światło padające na twarz sprawiając, że cera wygląda młodziej a zmarszczki są mniej widoczne. Jest pomocny wtedy, gdy chcesz ukryć drobne niedoskonałości, przebarwienia czy rozszerzone pory. Już w czasach starożytnych kobiety używały substancji składających się z kredy, ołowianego pyłu, mąki, a nawet zmiażdżonych pereł by upiększyć swoją twarz. Pierwszy prawdziwy rodzaj kosmetycznego pudru powstał w roku 1750. Dziś pudry to zaawansowane formuły, które nie tylko dopasowują się do potrzeb skóry, ale także ją pielęgnują.

Puder - transparentny czy kryjący? sypki czy prasowany?

Każdy rodzaj pudru ma określone właściwości. Najpopularniejsze obecnie produkty to pudry sypkie - transparentne bądź kryjące - przedłużają trwałość podkładu, matują lub rozświetlają twarz oraz kamuflują niedoskonałości. Nakładaj je dużym, gęstym pędzlem lub "wciśnij" w skórę przy użyciu odpowiedniego aplikatora, co spotęguje matujące i utrwalające działanie pudru w takich miejscach jak np. strefa T.  Puder prasowany idealnie nadaje się do szybkich poprawek w ciągu dnia, ponieważ jego sprasowana forma zapobiega jego wysypaniu się i pyleniu, w przeciwieństwie do pudru sypkiego. Puder mineralny w zależności od potrzeb, może pełnić również rolę podkładu ze względu na swoje właściwości kryjące. Nakładaj go pędzlem typu flat top zwilżonym wodą termalną lub tonikiem. Polecany jest dla osób z cerą problematyczną, dojrzałą albo skłonną do alergii. Rodzajów pudrów jest tak wiele, jak wiele jest potrzeb. Pudry z lśniącymi drobinkami - idealne na wielkie, wieczorne wyjście, pudry, które wchłaniają nadmiar sebum, pudry brązujące dające efekt zdrowej opalenizny - każdy z nich otula skórę, pielęgnując ją i chroniąc przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Puder z naturalnych składników

Nowoczesne pudry coraz częściej oparte są na surowcach pochodzących z natury, dzięki czemu nie alergizują i nie zapychają porów, a jednocześnie pielęgnują cerę. Odkąd odkryto cudowne właściwości krzemionki i skrobi ryżowej są one powszechnie używane w pudrach do twarzy. Takim pudrami są pudry Ecocera których głównym składnikiem są krzemionka lub skrobia ryżowa, dzięki czemu doskonale matują cerę, nie zapychając porów. Przypudrowany podkład dłużej się utrzymuje, a twarz nie będzie się świeciła w ciągu dnia. Pudrami słynącymi ze swoich właściwości matująco-utrwalających są pudry Kryolan, które początkowo używane przez profesjonalistów, dziś powszechnie używane przez kobiety na co dzień.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 186 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 186 elementów
  • Bądź na bieżąco