Filtruj według
Cena
31 72
Producenci
więcej... mniej

Kominki do wosków

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Kominki do wosków

Chcesz zaopatrzyć się w stylowy kominek do wosku, który łączy w sobie atrakcyjny design oraz wygodę użytkowania? W takim razie mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dostępne w sklepie Puderek modele stanowią ozdobę każdego wnętrza. Odpowiednio dobrany kominek na wosk jest niezastąpiony przy aromaterapii. Dzięki niemu można bowiem skutecznie podgrzać wosk oraz olejki zapachowe, sprawiając, że będą się one przez długi czas unosić w powietrzu. Sprzedawane przez nas kominki do wosku mają różny kształt i wielkość. Znajdująca się odpowiednio daleko od świeczki czasza zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się wosku.

Wysokiej jakości kominek do wosku – designerski element ozdobny w Twoim mieszkaniu

Nie ma znaczenia, w jakim stylu urządziłaś swoje mieszkanie. Zakupiony u nas kominek na świeczki bez trudu wkomponuje się zarówno we wnętrze zaaranżowane w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Wszystkie dostępne w sklepie Puderek modele mają piękne, ręcznie wykonane zdobienia. Niektóre kominki na wosk wyróżniają się charakterystyczną, witrażową budową. Dzięki temu światło umieszczonych w nich zapalonych świec mieni się rozmaitymi kolorami, tworząc niesamowity efekt wizualny. 

Musisz wiedzieć, że w naszej ofercie nie znajdziesz dwóch takich samych kominków. Każdy model z kolekcji sklepu Puderek jest unikalny.

Jak używać kominków na wosk?

Zanim sięgniesz po kominek do wosku, powinnaś najpierw poznać zasady jego używania. Produkt należy postawić na płaskiej, równej powierzchni z dala od innych źródeł ciepła oraz łatwopalnych przedmiotów. Co istotne, kominek na wosk powinien być zawsze zlokalizowany w takim miejscu, które jest niedostępne dla dzieci oraz zwierząt domowych. W górnej części modelu trzeba umieścić wosk zapachowy, można też wlać tam wodę z dodatkiem kilku kropli ulubionego olejku zapachowego. W dolnej części wkłada się natomiast podgrzewacz, czyli świeczkę typu tealight. Kominki do wosku z zapalonymi świecami muszą być nadzorowane przez cały czas ich użytkowania.

Zalety stosowania kominków na świeczki

Zastanawiasz się, czy warto wyposażyć się w kominki na wosk z naszego sklepu? Musisz wiedzieć, że są to modele, które zasługują na Twoją uwagę z wielu różnych powodów. Wśród nich można wymienić:

  • unikatowość każdego egzemplarza;

  • designerski wygląd;

  • odporność na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne;

  • łatwość czyszczenia.

Nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w taki kominek na świeczki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. U nas znajdziesz modele, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  • Bądź na bieżąco