Kategorie

Top produkty

Bazy pod cienie  Jest 17 produktów.

Baza pod cienie do powiek pełni funkcje specjalnego podkładu, który powoduje, że cienie do powiek utrzymują się znacznie dłużej na powiece, a ich kolor jest intensywniejszy. Baza pod cienie sprawia, że cienie nie zbierają się w załamaniu powieki i nie rozmazują się. Baza pod cienie ma jeszcze tę zaletę, że wyrównuje koloryt skóry na powiekach i ...

Baza pod cienie do powiek pełni funkcje specjalnego podkładu, który powoduje, że cienie do powiek utrzymują się znacznie dłużej na powiece, a ich kolor jest intensywniejszy. Baza pod cienie sprawia, że cienie nie zbierają się w załamaniu powieki i nie rozmazują się. Baza pod cienie ma jeszcze tę zaletę, że wyrównuje koloryt skóry na powiekach i pod oczami, dzięki czemu kolor skóry nie zaburza koloru cieni. Dzięki temu cienie do powiek mogą być nie tylko równomiernie rozprowadzone, ale także pozostać w nienaruszonym stanie przez cały dzień lub noc.

Bazy pod cienie do powiek mogą mieć postać kremową, płynną lub występować w postaci musu. Posiadają różne kolory i odcienie, które można dopasować do barwy skóry - od cielistych po całkowicie białe czy przezroczyste. Większość baz posiada właściwości wodoodporne, a także nawilżające. Dobrej jakości bazy pod cienie do powiek zawierają składniki roślinne, np. wyciąg z liści aloesu i ekstrakty z kwiatów, dzięki czemu doskonale koją podrażnienia na skórze powiek oraz zmniejszają opuchliznę powiek. Wiele z nich ma w składzie witaminy, np. A, E i C.

Różnorodne też są sposoby nakładania baz. Dlatego przy wyborze odpowiedniej bazy do powiek warto wziąć pod uwagę sposób aplikacji kosmetyku i wybrać najwygodniejszy. Dostępne są preparaty w słoiczkach, które nakłada się na powieki palcem. Podobnie używa się baz w tubkach. Można wybrać też kosmetyki, które w zestawie posiadają aplikator w postaci gąbki. Baza pod cienie to niezbędnik przy sesjach zdjęciowych, gdzie ważny jest długotrwały oraz perfekcyjny makijażu oczu, który przetrwa w każdych warunkach. Baza jest też niezbędna w zawodach, które wymagają perfekcyjnego wyglądu przez cały dzień, ponieważ baza pod cienie zapobiegnie nieestetycznemu rolowaniu się cieni nawet w ciepłe dni. Baza to również doskonałe rozwiązanie dla osób z opadającą powieką czy tłustą cerę. W naszej drogerii internetowej wybór baz pod cienie jest duży. Oferujemy zarówno bazy kremowe, w tubce jak i aplikatorem marek Kryolan, Makeup Reovlution, the Balm, Hean, Catrice czy Golden Rose.

Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
  • Bądź na bieżąco