Kategorie

Top produkty

Rozświetlacze  Jest 146 produktów.

Rozświetlacz nadaje blask zdrowej skóry. Ten doskonały kosmetyk nie raz ratują cerę po nieprzespanej nocy, pomagają w filmowym, wyrazistym konturowaniu twarzy i dodają pięknego, świetlistego blasku na co dzień. Zanim jednak sięgniesz po rozświetlacz ważny jest jego odpowiedni wybór odpowiedniego oraz jego aplikacja ,by uzyskać jak najbardziej na...

Rozświetlacz nadaje blask zdrowej skóry. Ten doskonały kosmetyk nie raz ratują cerę po nieprzespanej nocy, pomagają w filmowym, wyrazistym konturowaniu twarzy i dodają pięknego, świetlistego blasku na co dzień. Zanim jednak sięgniesz po rozświetlacz ważny jest jego odpowiedni wybór odpowiedniego oraz jego aplikacja ,by uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Rozświetlacze występują pod różnymi postaciami - sztyftu, emulsji, w formie prasowanej, sypkiej czy kremowej. Wszystkie spełniają jedno zadanie- nasycają skórę blaskiem i podkreślają kontur twarzy.

Rozświetlacz jest niezbędnym narzędziem do konturowania twarzy. Zaaplikowany w odpowiednich miejscach, uwydatnia je nadając twarzy wielowymiarowości. Kremowy rozświetlacz stanowi rozświetlającą bazę makijażu, może być aplikowany pod podkład lub bezpośrednio na nim, co na da lekkości i świeżości makijażowi. Rozświetlacze prasowane i sypkie służą do wykończenia makijażu, delikatnie omieciona nimi twarz wygląda młodziej, a jej kształty są podkreślone. Aby efekt był naturalny i nie przesadzony należy używać oszczędnie rozświetlacz. Zaaplikuj go w niewielkiej ilości na łuki brwiowe, szczyty kości policzkowych i łuk kupidyna, a będziesz pod wrażeniem efektu jaki osiągniesz. W ofercie naszej drogerii internetowej znajdują się rozświetlacze kremowe, prasowane oraz zestawy palety rozswietlaczy. Najpopularniejszymi rozświetlaczami jest rozświetlacz theBalm Mary-Lou Manizer oraz jego tańszy zamiennik Makeup Revolution Golden Lights.
Wybierz swój rozświetlacz do twarzy i ciesz się zdrowym blaskiem swojej cery w kilka sekund!

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 146 elementów
  • Bądź na bieżąco