Kategorie

Top produkty

Tusze do rzęs  Jest 136 produktów.

Tusz do rzęs to bez wątpienia najpopularniejszy kosmetyk na świecie. Od wielu lat tusz do rzęs jest bestsellerem zarówno pośród luksusowych, jak i drogeryjnych kosmetyków do makijażu. Piękne rzęsy to jeden z atrybutów urody, dlatego kobiety czują potrzebę, aby je podkreślać. Pierwsze tusze do rzęs były mieszanką sproszkowanego węgla i wody, późn...

Tusz do rzęs to bez wątpienia najpopularniejszy kosmetyk na świecie. Od wielu lat tusz do rzęs jest bestsellerem zarówno pośród luksusowych, jak i drogeryjnych kosmetyków do makijażu. Piękne rzęsy to jeden z atrybutów urody, dlatego kobiety czują potrzebę, aby je podkreślać. Pierwsze tusze do rzęs były mieszanką sproszkowanego węgla i wody, później do tego dołączyła szczoteczka do aplikacji mikstury. Pierwszą marką, która wprowadziła na rynek tusze do rzęs w postaci znanej nam współcześnie była marka Revlon.

Tusz do rzęs to pojęcie, które mieści w sobie szeroką gamę kosmetyków, by każda kobieta mogła wybrać odpowiadający jej rodzaj. Formuły tuszy do rzęs zawierają specjalne wydłużające polimery i włókna, które pozostają na naturalnych rzęsach, gwarantując spektakularne efekty. Aby nadać rzęsy dodatkowej objętości tusze do rzęs zawierają proteiny kaszmiru lub inne proteiny. Oprócz tego do tusze do rzęs zawierają substancje nawilżające i pielęgnuje, które pielęgnują rzęsy. Numerem jeden wśród tuszów do rzęs jest ponadczasowa czerń. To właśnie intensywnie czarne rzęsy najbardziej podkreślają urodę ich posiadaczki. Tusze do rzęs oprócz formuł, różnią się przede wszystkim rodzajem szczoteczki. Obok klasycznych szczoteczek powstały te silikonowe. Dokładnie wyczesane, uniesione i podkręcone rzęsy są prawdziwą ozdobą kobiety i stanowią wykończenie makijażu oczu. Nasza drogeria internetowa oferuje oryginalne tusze do rzęs cenionych marek Max Factor, Loreal, Bourjois, Artdeco, Hean czy Maybelline.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 136 elementów
  • Bądź na bieżąco