Kategorie

Top produkty

Róże do policzków  Jest 133 produktów.

Róż do policzków to kosmetyk, który powinien być w torebce każdej nowoczesnej kobiety. Z jego pomocą można doskonale wymodelować twarz i nadać jej świeżego, młodzieńczego wyglądu. Róż do policzków powinien przede wszystkim idealnie współgrać z rodzajem cery i typem karnacji, a także oddawać naturalny kolor rumieńców. Róż na policzki to dopełnien...

Róż do policzków to kosmetyk, który powinien być w torebce każdej nowoczesnej kobiety. Z jego pomocą można doskonale wymodelować twarz i nadać jej świeżego, młodzieńczego wyglądu. Róż do policzków powinien przede wszystkim idealnie współgrać z rodzajem cery i typem karnacji, a także oddawać naturalny kolor rumieńców. Róż na policzki to dopełnienie makijażu – podkreśla kształt twarzy, delikatnie ją modeluje i nadaje jej świeży wygląd, ale należy go stosować umiejętnie i oszczędnie. Cera jasna będzie pięknie wyglądać, jeśli zastosujesz kosmetyk w pastelowym odcieniu. Cera oliwkowa potrzebuje mocniejszych kolorów – policzki można podkreślić odcieniem różowo-fioletowym lub malinowym. Róż do policzków jest idealnym dopełnieniem konturowania twarzy.

Róże do policzków występują w różnych postaciach - prasowanej, sypkiej, wypiekanej czy kremowej. Bardzo popularne i praktyczne są zestawy kilku odcieni róży, czasem w połączeniu z bronzerem i rozświetlaczem, co stanowi doskonały komplet kosmetyków do konturowania. W naszej drogerii internetowej dostępne są róże do policzków zarówno pojedyncze jak i palety kilku odcieni. Róż do policzków najlepiej aplikować specjalnym pędzlem o ściętym ukośnie włosiu. Róż do policzków należy dokładnie rozetrzeć, aby wyglądał na twarzy jak najbardziej naturalnie, a granice aplikacji. Kształt twarzy ma wpływ na sposób aplikacji różu, dzięki niemu możemy optycznie wyrównać proporcje twarzy i ją wymodelować. Róże do policzków są sprzymierzeńcami każdej kobiety.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 133 elementów
  • Bądź na bieżąco