Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Filtruj według

Lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci

Dzisiejsze lakiery do paznokci niemal pod każdym względem przewyższają te, które były używane zaledwie dekadę temu. Produkty te poszły z duchem czasu – firmy kosmetyczne spełniły wymagania najbardziej wymagających klientek dotyczące ich jakości. Obecnie lakiery wyróżniają się nie tylko pięknymi kolorami, ale są też trwałe i mają zjawiskowy połysk.

W naszej ofercie znajdują się lakiery do paznokci pochodzące od renomowanych producentów. Są one tworzone z myślą o zastosowaniu przez profesjonalistów oraz amatorów, którzy zajmują się stylizacją paznokci w warunkach domowych. 

Duży wybór odcieni to nie jedyne, co mamy do zaproponowania. Gwarantujemy, że każdy lakier do paznokci pochodzący z naszego sklepu, pozwoli stworzyć stylizację, która będzie spektakularnie prezentowała się przez wiele dni.

Trwałe lakiery do paznokci – produkty, dzięki którym manicure będzie cieszył oko jeszcze dłużej!

Obecnie panuje przekonanie, że aby stworzyć trwały manicure, konieczne jest stosowanie lakierów światłoutwardzalnych lub nałożenie warstwy żelu. Produkty z naszej oferty udowadniają, że wcale nie musi tak być. Używając proponowanych przez nas lakierów, można uzyskać trwałe i estetyczne wykończenie płytki paznokcia bez sięgania po lampę UV lub LED.

Proponujemy lakiery do paznokci, które pozwalają uzyskać efekt hybrydy, mimo że nie utwardzają się pod wpływem promieni światła. Formuła tych produktów została tak opracowana, aby miały one gęstą, niemal żelową konsystencję. W ich składzie zawarte są substancje odżywcze oraz oligomery. Oligomery to związki, które sprawiają, że nałożona warstwa lakieru z każdym dniem staje się twardsza. Efektem jest nieskazitelny wygląd paznokci – i to przez bardzo długi czas.

Ekskluzywne lakiery do paznokci

W związku z tym, że w naszej ofercie dostępne są jedynie lakiery od firm, które cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów, możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Tworzą trwałą, efektowną, błyszczącą powłokę na paznokciu – i to niezależnie od tego, czy malowaniem zajmie się kosmetyczka, czy osoba troszcząca się o manicure w domowym zaciszu.

Bogata paleta kolorów lakierów dostępnych w naszym sklepie pozwala wybrać „ten jedyny” odcień pasujący do wymarzonej stylizacji. Tak jak aplikacja, tak i usuwanie tych produktów z płytki paznokcia jest bardzo łatwe. Wystarczy do tego wacik oraz zmywacz - z acetonem lub bez. Natomiast chcąc uzyskać jeszcze trwalszy efekt i dłużej cieszyć się kolorem, warto zastosować odżywkę wygładzającą. Dzięki niej lakier do paznokci lepiej przylega do płytki i utrzymuje się przez wiele dni.

  • Bądź na bieżąco