Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Top do paznokci z drobinkami w kształcie serduszek

Top do paznokci z drobinkami w kształcie serduszek

A gdyby tak zrobić romantyczny manicure bez umiejętności rysowania skomplikowanych wzorów, serc, bez posiadania naklejek, stempli, blaszek i innych akcesoriów? Wystarczy tylko jeden lakier. Ale za to jaki! Zobacz genialny top do paznokci, który działa cuda!

  

pure love yoshi top z drobinkami w kształcie serc

 


Manicure hybrydowy serca na paznokciach

 
Jest mnóstwo okazji do tego, aby stworzyć romantyczny, słodki, kobiecy manicure i nieco zaszaleć. To mogą być Walentynki, letnia randka, wakacyjny wyjazd, rocznica, dzień kobiet czy każda inna sytuacja, w której chcemy taki manicure mieć. 

Marka Yoshi przychodzi nam z pomocą i ułatwia to zadanie. Yoshi Pure Love to kolekcja trzech topów hybrydowych z tajemniczymi drobinkami. Ale co w nich niezwykłego? W przezroczystej bazie zatopione są drobinki w kształcie małych serc.

 

pure love yoshi serca na paznokciach

 

Top Pure Love Yoshi z sercami


Top hybrydowy Pure Love z marki Yoshi to top hybrydowy do stylizacji paznokci z zatopionymi drobinkami. Serca znajdujące się w przezroczystej bazie występują w trzech kolorach:

- czerwonym
- białym
- czarnym

 

pure love yoshi serca na paznokciach

 

Zatem dzięki całej kolekcji Pure Love od Yoshi stworzymy niepowtarzalny manicure. Może to być klasyczny, z czerwonymi sercami ale równie dobrze możesz postawić na manicure "z pazurem" i charakterem i użyć w tym celu czarnych serc. Masz całkowitą dowolność i możesz stworzyć wiele różnych kombinacji. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

 

pure love yoshi top hybrydowy serca na paznokciach

 

Jak użyć topu Pure Love?

 

  • - solo, czyli nakładamy bazę a potem top z drobinkami (wtedy mamy przezroczysty manicure, gdzie pierwsze skrzypce grają serduszka)
  • - tradycyjnie, czyli: baza, wybrany wcześniej kolorowy lakier, który będzie stanowił tło dla serduszek i na końcu top z drobinkami - sercami)
  • - można oczywiście serduszka nałożyć nieregularnie na płytkę paznokcia w większej ilości ale także wybrać np. jedno i umieścić je na dole płytki lub stworzyć z kilku jakiś wzór).

 

Zobacz jak wygląda kolekcja Pure Love od Yoshi:

  • - Pure Love Red
  • - Pure Love White
  • - Pure Love Black 

  

pure love yoshi top z drobinkami w kształcie serc

pure love yoshi serca na paznokciach czerwone czarne białe

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu kupisz wszystko do paznokci, lampy UV/LED, pędzle, sondy do zdobieńlakiery hybrydowe, w tym te marki Yoshi, topy do paznokci

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.