Hybrydy już w 15 minut? To możliwe z NeoNail Simple One Step Color Protein!

Hybrydy już w 15 minut? To możliwe z NeoNail Simple One Step Color Protein!

Manicure hybrydowy stał się bardzo popularny za sprawą niesamowitej trwałości, błysku i różnorodności kolorów. Nie zawsze jednak mamy czas na to, aby usiąść i poświęcić mu godzinę albo dłużej. Co wtedy? NeoNail przychodzi z pomocą! Poznaj lakiery hybrydowe, z którymi wykonasz swój manicure nawet w 15 minut!

 

 

NEONAIL Simple One Step Color Protein – co to jest?

 

NEONAIL Simple One Step Color Protein to lakiery hybrydowe o wyjątkowej formule, wzbogaconej o proteiny jedwabiu, które mają za zadanie zabezpieczać płytkę paznokcia. To lakiery 3 w 1, które łączą właściwości kolorowego lakieru hybrydowego, bazy oraz topu. Zatem jeden produkt zastępuje bazę, lakier w wybranym kolorze oraz top.

To nie tylko duża oszczędność czasu ale i miejsca! Jeśli gdzieś wyjeżdżamy, a chcemy zrobić tam manicure, wystarczy tak naprawdę lampa i lakier w wybranym kolorze!

NeoNail Simple One Step Color Protein zawiera kilkadziesiąt kolorów, zatem wybór jest ogromny i każdy znajdzie idealne odcienie dla siebie, od jasnych beżowych, stonowanych kolorów przez soczyste, letnie odcienie po błyszczące, brokatowe lakiery.

 

neonail simple one step color protein

 

Jak nakładać lakier 3 w 1?

 

Simple One Step to lakier 3 w 1, który łączy cechy bazy, lakieru kolorowego i topu. Po przygotowaniu paznokci, odsunięciu skórek, zmatowieniu płytki i przemyciu cleanerem możemy przystępować do pracy. Nakładamy cienką warstwę lakieru, a następnie utwardzamy ją w lampie LED. Następnie nakładamy drugą warstwę i ponownie utwardzamy ją w lampie. I gotowe! Po wyjęciu dłoni z lampy, warto odczekać aż paznokcie wrócę do swojej temperatury, a na koniec można nałożyć oliwkę na skórki. Nie musimy już przemywać paznokci cleanerem. Ważną informacją jest czas, w jakiej trzymamy dłoń w lampie. lampach LED powyżej 10 W i 36 żarówek ten czas wynosi 60 sekund.

Taki manicure utrzymuje się nieco krócej niż klasyczny manicure hybrydowy, który spokojnie przetrwa dwa a nawet trzy tygodnie. Tutaj jest to minimalnie krótszy czas (do 2 tygodni), natomiast szybka aplikacja to rekompensuje. Oczywiście wszystko zależy od naszych preferencji – zawsze możemy postawić na znany nam już manicure hybrydowy.

 

ZOBACZ WPIS: Jak zrobić paznokcie hybrydowe? Hybryda krok po kroku

 

  neonail simple one step color protein

 

Zalety lakierów Simple One Step 3 w 1

 

Największą zaletą jest oczywiście czas wykonania manicure. Możemy to zrobić już w 15 minut. Lakiery Simple mają świetne krycie, a także piękny, połyskujący kolor. To świetna alternatywa dla tradycyjnych lakierów hybrydowych, gdy zależy nam na czasie i chcemy wykonać manicure jak najszybciej. Wybór jest również spory, zatem każdy znajdzie odcień dla siebie. Poza tym, nie musimy używać cleanera, bazy i topu. Produkty są dodatkowo wzbogacone o proteiny jedwabiu, które zabezpieczają płytkę, są także bezpieczne dla osób o wrażliwej skórze.

 

Lakiery hybrydowe Simple One Step Color Protein kupisz w drogerii internetowej Puderek.com.pl

 

 neonail simple one step color protein

neonail simple one step color protein

neonail simple one step color protein

 

Wszystkie pokazane produkty w tym wpisie są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu kupisz lakiery hybrydowe różnych marek, w tym lakiery hybrydowe NEONAIL, lakiery z serii Simple One Step Color Protein a także lampy UV i LED.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco