Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Jakie akcesoria do paznokci? Co kupić?

Jakie akcesoria do paznokci? Co kupić?

Szukając gadżetów do paznokci można znaleźć mnóstwo ciekawych produktów. Co jednak warto mieć? Co się przydaje i ułatwia wykonywanie manicure? Zobacz nasze Top5 akcesoriów i gadżetów do paznokci, które usprawnią cały proces i pomogą Ci podczas pracy z paznokciami, wykonywania manicure czy usuwania go. 

 

top5 akcesoriów i gadżetów do paznokci

  

Top 5 Akcesoria i gadżety do paznokci

  

Klipsy do ściągania hybryd

 

Klipsy do ściągania lakieru to mały gadżet, który zdecydowanie ułatwi Ci usuwanie na przykład manicure hybrydowego.

Wystarczy lekko spiłować wierzchnią warstwę lakieru a następnie nasączyć wacik removerem i owinąć nim paznokieć, przypinając klips w taki sposób, aby dokładnie przylegał do płytki paznokcia. Po kilkunastu minutach zdejmujemy klipsy i resztki lakieru usuwamy patyczkiem.

 

klipsy do ściągania lakieru hybrydowego

  

Wzorniki do paznokci

 

Wzorniki z pewnością pomogą Ci w organizacji swoich produktów. Wystarczy, że przygotujesz sobie wzorniki z lakierami, jakie posiadasz, według kolorów czy marek i o wiele łatwiej będzie Ci wybrać dany odcień. Nie musisz już odkręcasz wszystkich buteleczek i sprawdzać koloru na paznokciu.

Najpopularniejsze wzorniki to wzorniki typu słoneczko. Dzięki nim możesz pogrupować lakiery markami czy odcieniami. Innym typem wzorników są wzorniki typu wachlarz. Na takim wzorniku zmieści się o wiele więcej kolorów. Możesz potem je podpisać wodoodpornym markerem (numery lakierów czy nazwy).

 

wzorniki do lakierów do paznokci

wzorniki do lakierów do paznokci wachlarz 

 

Sonda do paznokci

 

Kolejny mały gadżet, który przyda Ci się w Twojej kolekcji. Mowa o sondzie do paznokci, czyli aplikatorze za pomocą którego wykonasz precyzyjne kropki na paznokciach. Sonda przyda się również do aplikowania drobnych cyrkonii czy innych dekoracyjnych elementów do paznokci.

 

sonda do paznokci

  

Metalowa paleta do mieszania kolorów
 

Metalowa paleta to wielofunkcyjny gadżet, który przyda się także do mieszania i dozowania kosmetyków. Jednak można ją wykorzystać również podczas wykonywania manicure.

W jak sposób? Paleta posiada 5 wgłębień oraz otwór, dzięki któremu łatwo chwycisz i utrzymasz paletę w ręku. Na palecie możesz mieszać produkty do stylizacji paznokci - żele, akryle i lakiery czy po prostu aplikować lakier prosto z palety przy tworzeniu wzorków, kropek itp.

 

metalowa paleta do mieszania lakierów

paleta do mieszania kolorów gadżety

  

Frezarka do paznokci

 

Wśród gadżetów i akcesoriów do paznokci nie mogliśmy pominąć większego urządzenia, jakim jest frezarka do paznokci. Bardzo przydatna podczas usuwania m.in. lakierów hybrydowych, manicure tytanowego czy masy. Ale także podczas przygotowania paznokci do nałożenia lakierów – opracowania płytki, wyrównania jej. Sprawdzi się także do pedicure.

Frezarka zdecydowanie skróci czas pracy, jaki poświęcasz przygotowaniu paznokcia czy usunięciu lakierów i zrobi to dokładniej i precyzyjnie.

 

frezarka do paznokci gadżet, który warto mieć

 

To najciekawsze, nasze Top5 gadżetów do paznokci, choć oczywiście jest ich o wiele więcej. Znajdziesz je w zakładce PAZNOKCIE

 

top5 akcesoriów i gadżetów do paznokci

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu kupisz produkty i akcesoria do paznokci, lampy UV/LED, frezarki do paznokci, zestawy do hybryd, zestawy do manicure tytanowego oraz zestawy do przedłużania paznokci

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco