Filtruj według
Cena
6 40
Producenci
więcej... mniej

Bazy, topy i primery

Pokazuje 1 - 20 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 58 elementów

Bazy do paznokci – fundament profesjonalnego manicure hybrydowego

W przypadku manicure hybrydowego piękny wygląd to nie wszystko. Ogromną rolę odgrywa też jakość wykonanej stylizacji oraz jej wytrzymałość. Odpowiednio dobrana baza do paznokci skutecznie wyrównuje płytkę, ukrywając różne mankamenty. Nałożony pod preparat primer zapewnia dobrą przyczepność bazy. Podkład doskonale wypełnia ubytki i gwarantuje  długie utrzymywanie się koloru na powierzchni płytek, zapobiegając pękaniu utwardzonej warstwy. Dodatkowo baza  nałożona pod hybrydę sprawia, że lakier w trakcie wykonywania stylizacji nie odpryskuje i nie łuszczy się. Gęste preparaty umożliwiają efektywne nadbudowanie uszkodzonej płytki, co sprzyja optycznemu przedłużeniu paznokci. Ich regularne stosowanie wzmacnia płytkę, sprawiając, że staje się ona mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne.

Bazy pod paznokci – sposób aplikacji

W sklepie Puderek zaopatrzysz się w najwyższej jakości bazy do paznokci, zawierające w swoim składzie kompleksowe zestawy witamin i innych substancji odżywczych. Preparaty wyróżniają się łatwością aplikacji. Po wyrównaniu płytek i ich odtłuszczeniu za pomocą cleanera usuwa się skórki. W dalszej kolejności na powierzchnię paznokcia zostaje nałożony primer do paznokci, a potem baza pod hybrydę. Należy przy tym zaaplikować cienką warstwę preparatu i utwardzić ją pod lampą. Tak przygotowane paznokcie można pokryć wybranym lakierem, a następnie nałożyć na nie top do paznokci. Znudziła Ci się wykonana przed paroma dniami lub tygodniami stylizacja? Nie ma problemu. Baza do paznokci to produkt, który można bardzo łatwo usunąć za pomocą zwykłego zmywacza.

Primery – zalety stosowania

Ze stosowaniem preparatów bazowych kupionych w sklepie Puderek, takich jak primer, wiąże się szereg zalet. Do najważniejszych z nich zalicza się:

  • przyczepność – dzięki silnym właściwościom adhezyjnym primer do paznokci gwarantuje trwałość utrzymywania się bazy na powierzchni płytki;

  • wzmocnienie – preparat skutecznie regeneruje paznokcie, zmniejszając ich tendencje do łamania się i kruszenia;

  • komfort i bezpieczeństwo stosowania – produkt działa łagodnie i nie inawazyjnie; składniki naturalnego pochodzenia eliminują uczucie pieczenia w lampie.

Odpowiednio dobrany primer nadaje się do stosowania zarówno przy metodzie żelowej, jak i hybrydowej.

Top do paznokci – ostatni akcent manicure

Profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy wymaga zastosowania wysokiej jakości preparatu nawierzchniowego. Kupiony w sklepie Puderek top do paznokci skutecznie utwardzi stylizację. Stworzona za jego pomocą warstwa idealnie nadaje się do pokrywania różnego rodzaju wzorami.

  • Bądź na bieżąco