Co to jest manicure tytanowy? Co jest potrzebne do jego wykonania?

Co to jest manicure tytanowy? Co jest potrzebne do jego wykonania?

Manicure tytanowy to nowa forma trwałego, mocnego i wzmacniającego manicure. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest ten manicure, przeczytaj ten wpis i zobacz, co jest potrzebne do wykonania takiego manicure.

  

Co to jest manicure tytanowy?

 

Manicure tytanowy to rodzaj manicure, do którego wykonania nie jest potrzebna lampa UV. To trwała stylizacja paznokci bez dodatkowego sprzętu. Ten manicure służy nie tylko do ozdoby paznokci, ale także wzmacnia je i pielęgnuje bez obciążania. Proszek, którego używamy do jego wykonania, w swoim składzie zawiera wapń oraz witaminę E, co odżywia nasze paznokcie, regeneruje je, wzmacnia a także za sprawą witaminy E, chroni paznokcie przed żółknięciem.

Ta forma manicure nie jest jeszcze bardzo popularna, choć ma swoich zwolenników. To ciekawa alternatywa dla manicure żelowego czy hybrydowego. Opiera się ona na specjalnym proszku – w pudrze zanurzamy paznokcie, a następnie za pomocą dodatkowych produktów, utrwalamy całość. Wszystkie produkty utwardzają się tylko przy pomocy… powietrza. Nie potrzebujesz zatem lampy, co jest bardzo wygodne. Oprócz pudru, niezbędne są inne preparaty, o których dowiesz się w dalszej części tego wpisu.

 

manicure tytanowy elisium diamond

 

Co jest potrzebne do wykonania manicure tytanowego?

 

Aby wykonać manicure tytanowy potrzebujesz kilku produktów. Elisium Diamonds Powder Nail System przychodzi z pomocą! Wszystkie niezbędne produkty znajdziesz już w zestawach, w dodatku są numerowane, więc będzie to naprawdę łatwe!

 

manicure tytanowy elisium diamond

 

Elisium Diamond Maxi zestaw do manicure tytanowego 

 

1. Elisium Diamond Liquid 1 Primer

 

Primer to pierwszy krok podczas wykonywania manicure tytanowego. Przygotowuje płytkę paznokcia, odtłuszcza ją i zapewnia lepszą przyczepność pozostałym preparatom, które będziemy nakładać na paznokcie. Znajdziesz go w buteleczce z różowym akcentem.

 

2. Elisium Diamond Liquid 2 Base Coat

 

Drugim krokiem jest baza do manicure tytanowego.  Działa na puder jak klej, zwiększa przyczepność produktu. Znajdziesz ją w buteleczce z niebieskim akcentem.

 

3. Elisium Diamond 3 Activator

 

Kolejny produkt, który musisz mieć, aby wykonać manicure tytanowy to aktywator. Zapewnia przyczepność dla pudru tytanowego oraz dzięki niemu puder szybciej wysycha.

 

4. Elisium Diamond  4 Top Coat

 

Top do tytanu do ostatni krok podczas wykonywania manicure tytanowego. Zapewnia wykończenie dla pudru, stanowi warstwę ochronną całej stylizacji i zapewnia połysk.

 

5. Elisium Diamond 5 Brush Saver

 

To dodatkowy produkt, który służy do czyszczenia pędzli z bazy i topu do manicure tytanowego. Zapobiega twardnieniu pędzli pod wpływem zastosowanych preparatów.

 

manicure tytanowy elisium diamond

 

Plus oczywiście puder tytanowy, który jest niezbędny do wykonania tego manicure. Tuż po nałożeniu kroku 2, czyli bazy zanurzamy płytkę paznokcia w pudrze. Robimy to pojedynczo, po jednym paznokciu, gdyż produkt bardzo szybko zasycha.

 

Proszek tytanowy możesz wybrać w dowolnym kolorze. W zestawie, który prezentujemy, czyli Elisium Diamond Maxi, znajdziesz trzy pudry: Diamond Orient Red, Diamond Pink Petals oraz Diamond Clear.

 

Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do wykonania manicure tytanowego, a dodatkowo mamy aż trzy różne proszki, więc możemy kombinować i tworzyć różne stylizacje. Tutaj kupisz zestaw Elisium Diamond Maxi do manicure tytanowego. Jest dostępny również mniejszy zestaw, który zawiera: bazę, aktywator, top i jeden puder tytanowy. Tu kupisz zestaw Elisium Diamond Mini do manicure tytanowego.

 

manicure tytanowy elisium diamond

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu kupisz produkty do wykonania manicure tytanowego a także lakiery hybrydowe

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco