Hit do włosów! Odżywka bez spłukiwania ANWEN Emolientowa Morela

Hit do włosów! Odżywka bez spłukiwania ANWEN Emolientowa Morela

Uwielbiamy kosmetyki do włosów z ANWEN! Szampony, maski, odżywki – te wszystkie produkty pozwalają zadbać o nasze włosy. Oprócz tradycyjnych odżywek, marka oferuje odżywki bez spłukiwania. I mamy hit do włosów! Jeśli szukasz produktu, który ujarzmi Twoje włosy, wygładzi, nada im połysk i ułatwi rozczesywanie, to koniecznie sprawdź ten kosmetyk!

  

Dlaczego warto stosować odżywki bez spłukiwania?

 

Odżywka bez spłukiwania to dobry dodatek do naszej pielęgnacji włosów. Przede wszystkim pozwalają na wygładzenie włosów i ułatwiają ich rozczesywanie. Takie odżywki można stosować nie tylko tuż po myciu, ale także w ciągu dnia, gdy zauważymy, że nasze włosy są mocno spuszone i wymagają ujarzmienia.

Odżywki bez spłukiwania pomagają w walce z elektryzowaniem się włosów, a także nadają im połysk. To także świetny produkt w stylizacji włosów kręconych i falowanych, aby wydobyć i podbić ich skręt.

 

odżywka emolientowa morela bez spłukiwania ANWEN

 

Odżywka Emolientowa Morela ANWEN

 

Wśród kosmetyków marki ANWEN odnajdziemy zarówno tradycyjne odżywki do włosów jak i te bez spłukiwania. Emolientowa Morela to odżywka, która podbiła serca wielu włosomaniaczek i nie tylko.

Odżywka Emolientowa Morela ANWEN znajduje się w 150 ml opakowaniu z pompką, co ułatwia aplikację i dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Zawiera roślinny zamiennik silikonów, a także trzy naturalne oleje: z pestek jabłka, z kiełków pszenicy i maku. Mają one za zadanie wygładzać włosy pokrywając je biofilmem. Dodatkowo te składniki sprawiają, że włosy po jej użyciu stają się miękkie i błyszczące. Pomaga zwłaszcza przy puszących się włosach – ujarzmia je i wygładza. Odżywka ułatwia także rozczesywanie włosów.

W składzie znajdziemy także kompleks ekstraktów z siemienia lnianego, prawoślazu lekarskiego i migdałów. Te składniki znane są ze swoich właściwości nawilżających, odżywiających, wygładzających, a także nadają połysk. Osoby z włosami wysokoporowatymi będą z niej zadowolone, ponieważ najtrudniej je opanować, zapewnić im blask i sprężystość. Na prostych włosach pomoże w uzyskaniu efektu tafli, natomiast przy włosach falowanych i lokach pomoże wydobyć skręt.

 

odżywka emolientowa morela bez spłukiwania ANWEN

odżywka emolientowa morela bez spłukiwania ANWEN

 

Jak używać? Na wilgotne włosy, po myciu, wczesujemy niewielką ilość odżywki i nie spłukujemy. Warto na początek zastosować mniejszą ilość produktu, obserwować jak wyglądają nasze włosy i ewentualnie dodać dodatkową porcję.

Zwłaszcza włosy suche i spuszone mogą potrzebować nieco więcej odżywki. Przy włosach kręconych i falach, ugniatamy włosy, wprowadzając produkt w strukturę. Odżywkę bez spłukiwania można stosować także na końcówki czy w ciągu dnia, gdy potrzebujemy ujarzmić włosy.

 

odżywka emolientowa morela bez spłukiwania ANWEN

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Znajdziesz tu kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki do włosów, w tym kosmetyki marki ANWEN oraz odżywkę bez spłukiwania Emolientowa Morela ANWEN.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco