Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

5 powodów, dlaczego warto kupić Retro Frezarkę do paznokci

5 powodów, dlaczego warto kupić Retro Frezarkę do paznokci

Jaką frezarkę do paznokci kupić? Jeśli lubisz ładne a zarazem funkcjonalne gadżety i szukasz ciekawej, przyciągającej wzrok frezarki to sprawdź nasz typ, Retro Frezarkę do paznokci! Zobacz 5 powodów, dlaczego warto ją mieć!

  

retro frezarka do paznokci puderek.com.pl

 

Profesjonalna Retro Frezarka do paznokci – czy warto ją kupić?

5 powodów, dlaczego warto ją mieć

 

 

  1. 1. Moc urządzenia

 

Dobra frezarka do paznokci powinna mieć odpowiednią moc, powyżej 20W. Podobnie z ilością obrotów – powyżej 20tys.

Retro Frezarka ma moc max. 35W i liczbę obrotów od 0 do 35 000, którą można regulować za pomocą pokrętła (wystarczy przesunąć je w prawo, aby zwiększyć obroty). Oba te czynniki przemawiają na jej korzyść. Im wyższa moc, tym szybsza i lepsza praca z urządzeniem.

  

 retro frezarka do paznokci puderek.com.pl

 

  1. 2. Głowica typu twist and lock

 

Frezarka Retro posiada bardzo prosty system wymiany frezów. Twist and lock charakteryzuje się szybkim i łatwym blokowaniem i odblokowywaniem frezów za pomocą jednego ruchu. Wystarczy przekręcić głowicę (w lewo, aby odblokować; w prawo, aby zablokować umieszczony w niej frez).

Dodatkowo, głowica jest wykonana z aluminium lotniczego, które zapewnia większą odporność na uszkodzenia. Jej kształt pozwala nam na łatwy chwyt, rączka nie nagrzewa się ani nie wibruje.

  

retro frezarka do paznokci głowica twist and lock

 

  1. 3. Wygląd, design frezarki

 

Sami przyznajcie, że ta frezarka przyciąga wzrok! Będzie świetnym designerskim gadżetem zarówno podczas profesjonalnej pracy w salonie jak i w domowym zaciszu.

Stylizowana na radio retro prezentuje się niezwykle ciekawie. Z pewnością jej wygląd umili pracę z urządzeniem, dla gadżeciaczy i fanów ładnych rzeczy jak znalazł!

  

retro frezarka do paznokci puderek.com.pl

  

  1. 4. Przemyślane otwory w korpusie

 

Być może zauważyliście małe otwory w obudowie frezarki. To nie są przypadkowe szczeliny czy element ozdobny. Mają one swoją funkcję! Mianowicie możemy w nich umieścić nasze frezy, z których będziemy korzystać podczas pracy z frezarką, aby mieć je pod ręką.

Prawda, że to przemyślane rozwiązanie? Nie będą Ci przeszkadzać na biurku, nie zagubią się podczas pracy i możesz je często wymieniać, jeśli jest taka potrzeba. Przydatne zwłaszcza przy dłuższej pracy, gdy zdejmujemy masę czy hybrydę, opracowujemy paznokieć, skórki a także gdy wykonujemy pedicure czy zabiegi podologiczne.

  

 retro frezarka do paznokci puderek.com.pl

 

  1. 5. Ceramiczne frezy w zestawie

 

Frezy ceramiczne to jedno z lepszych rozwiązań do usuwania żelu czy hybrydy. Są wykonane z tlenku cyrkonu, który się nie nagrzewa i nie powoduje drgań czy uczucia pieczenia. Taki frezy są lżejsze od metalowych frezów, bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz są bardziej skuteczne ze względu na ich skręconą strukturę złożoną z rowków i ząbków. Można ich używać zarówno do manicure jak i pedicure.

Dodatkowo, frezarka retro posiada wspomnianą już głowicę typu twist and lock, zatem będą do niej pasować wszystkie frezy ceramiczne, które mają uniwersalną średnicę trzpienia.

 

retro frezarka do paznokci puderek.com.pl

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu znajdziesz PRODUKTY DO PAZNOKCI, frezarki do paznokci, frezy ceramiczne, produkty do manicure tytanowego, lakiery hybrydowe i inne akcesoria do manicure i paznokci.

 

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco