Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Profesjonalne i niedrogie lakiery hybrydowe Boska Nails

Profesjonalne i niedrogie lakiery hybrydowe Boska Nails

Szukasz profesjonalnych ale niedrogich lakierów hybrydowych? Sprawdź markę Boska Nails! Zobacz, co to za marka i czym wyróżniają się lakiery. Czy warto kupić lakiery Boska Nails?

  

BOSKA NAILS co to za marka?

  

Marka Boska Nails to marka tworząca produkty do stylizacji paznokci dla każdej kobiety. Ten polski producent zapewnia profesjonalne produkty, które mają innowacyjną recepturę, wysoką pigmentację lakierów hybrydowych, odpowiednią konsystencję i wygodny pędzelek. Nowoczesny design produktów może zachwycić wiele kobiet.

Boska Nails ma w swoim asortymencie szeroką gamę kolorowych lakierów hybrydowych. Wśród nich znajdziemy zarówno te tradycyjne, jednolite jak i z drobinkami, neonowe, pastelowe, french czy z efektem flash.

  

boska nails sweet red

 

Lakiery hybrydowe Boska Nails
 


Lakiery mają pojemność 6 ml, mają średnio gęstą konsystencję, z którą łatwo pracować a przy tym nie zalewać skórek. Z pewnością dodatkowym atutem jest frezowany pędzelek, który ułatwia aplikację.

Ich trwałość jest bardzo zadowalająca, utrzymują się aż do trzech tygodni. Pełne krycie uzyskamy po nałożeniu dwóch warstw. Przystępne ceny zachęcają do zakupu. 

  

 boska nails lakiery do paznokci

boska nails military green 

 

Jakie paznokcie na święta?

  

Jaki manicure hybrydowy na święta? Marka Boska Nails ma w swoim asortymencie mnóstwo kolorowych lakierów hybrydowych, z którymi stworzysz perfekcyjny manicure świąteczny.

Możesz wybrać czerwienie, np. bardzo intensywny Red FerrariSweet Red lub stonowany Red Secret i pomalować klasycznie wszystkie paznokcie lub dodać im blasku za pomocą lakieru z drobinkami Ibiza Disco, który z pewnością przyciągnie wzrok.

Inną opcją kolorystyczną są jasne paznokcie lub takie imitujące śnieg – warto wtedy wybrać niebieski lakier Blue Sky lub ciemniejszy Dark Street, a na nim namalować białe płatki śniegu. Ciekawą opcją są też stylizacje stworzone przy użyciu lakieru z brokatem i drobinkami. W tym celu można użyć Brilliant DanceBaila Drink lub Blue Powder.

 

boska nails lakiery hybrydowe na święta

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu znajdziesz wszystko do paznokci, w tym lakiery hybrydowe Boska Nails.

 

 

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco