Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Jak zrobić manicure tytanowy krok po kroku

Jak zrobić manicure tytanowy krok po kroku

Manicure tytanowy zdobywa serca kolejnych kobiet. Ceniony jest przede wszystkim za swoją trwałość i wygląd a także właściwości odżywcze. Jak wykonać manicure tytanowy? Jak zrobić paznokcie tytanowe w domu? Instrukcję krok po kroku, jak zrobić manicure tytanowy, znajdziesz w tym wpisie!

 

Manicure tytanowy krok po kroku

  

Co to jest manicure tytanowy?

 


Manicure tytanowy to rodzaj trwałego i mocnego manicure (utrzymuje się ok. 4 tygodni), do którego wykonania nie jest potrzebna lampa UV/LED
. Metoda wykorzystuje specjalne proszki – pudry, w których zanurzamy paznokcie i które utwardzają się w kilka sekund po kontakcie z powietrzem.

Manicure tytanowy dodatkowo ma właściwości odżywcze i regenerujące i polecany jest osobom z alergiami i łamliwymi paznokciami.

  

Co jest potrzebne do manicure tytanowego?
 


- Primer, czyli produkt który przygotowuje i odtłuszcza płytkę paznokcia

- Base Coat, czyli baza do tytanu, do której przykleja się proszek

- Activator, czyli aktywator, aby proszek szybciej wysychał

- Top Coat, czyli top nawierzchniowy, który zabezpiecza i nadaje połysk

- Puder tytanowy w wybranym kolorze

- opcjonalnie: Brush Saver, produkt do czyszczenia pędzli z bazy i topu, który zapobiega twardnieniu pędzli pod wpływem zastosowanych preparatów

- dodatkowo: formy do przedłużania paznokci

 

manicure tytanowy instrukcja

 

 

Jak wykonać manicure tytanowy? Instrukcja krok po kroku

  

manicure tytanowy instrukcja krok po kroku 

 

KROK 1. PRZYGOTOWANIE PŁYTKI PAZNOKCIA

Przygotowujemy płytkę paznokcia. Nadajemy odpowiedni kształt swoim paznokciom, używamy polerki do zmatowienia płytki, usuwamy ewentualne skórki, oczyszczamy szczoteczką z pyłu.

Następnie nakładamy Diamond Liquid 1 Primer na każdy paznokieć.

  

KROK 2. NAŁOŻENIE BAZY I ZANURZENIE PAZNOKCIA W PUDRZE

W drugim kroku, nakładamy produkt Diamond Liquid 2 Base Coat na płytkę jednego paznokcia, ponieważ jest to produkt, który szybko zasycha.

Od razu zanurzamy go w wybranym kolorze pudru. Wyciągamy paznokieć z pudru, a nadmiar proszku usuwamy za pomocą pędzelka. Powtarzamy ten krok do pożądanego krycia i koloru na każdym paznokciu.

  

KROK 3. NAŁOŻENIE AKTYWATORA I OPRACOWANIE PŁYTKI

Następnym krokiem jest nałożenie aktywatora, czyli Diamond Liquid 3 Activator. Warto pamiętać o tym, żeby po każdej aplikacji wytrzeć pędzelek o wacik bezpyłowy, aby nie stwardniał i nadawał się do użytku.

Opracowujemy płytkę paznokcia i polerujemy ją, oczyszczamy i ponownie nakładamy aktywator. Następnie oczyszczamy dokładnie paznokcie za pomocą wacika bezpyłowego.

 

KROK 4. NAŁOŻENIE TOPU NABŁYSZCZAJĄCEGO 

 
Na koniec, nakładamy dwie warstwy produktu nabłyszczającego, czyli Diamond Liquid 4 Top Coat. Czekamy ok. 2 minut, aż produkt wyschnie. Warto pamiętać o wytarciu szyjki buteleczek acetonem, aby uniknąć ich zaschnięcia. Należy jednak robić to ostrożnie, aby aceton nie dostał się do środka i nie uszkodził produktów.

  

I gotowe! Manicure tytanowy wcale nie jest taki straszny i skomplikowany jak się wydaje. Warto na początek zapoznać się z instrukcją i wykonywać go krok po kroku.

Na koniec przypomnienie: bazę i puder nakładamy pojedynczo na paznokieć, nie nakładamy od razu na wszystkie paznokcie, bo produkt bardzo szybko zastyga.

 

jak zrobić manicure tytanowy instrukcja krok po kroku

  

Wszystkie niezbędne akcesoria i produkty do wykonania manicure tytanowego znajdziecie w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu kupisz produkty do manicure tytanowego, w tym proszki tytanowe oraz gotowe zestawy do manicure tytanowego.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco