Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Przenośna frezarka do paznokci USB!

Przenośna frezarka do paznokci USB!

Frezarka do paznokci, którą możesz mieć zawsze przy sobie? Nawet na wakacjach w ograniczonym bagażu? Tak! Przenośna frezarka, która jest kompaktowych rozmiarów i zmieści się nawet do małej kosmetyczki! Zobacz, jak wygląda, jak działa przenośna frezarka i czy warto ją kupić.

  

Przenośna frezarka do paznokci – do czego służy?

 

Frezarka do paznokci to urządzenie, które służy do ściągania masy czy hybrydy z płytki paznokcia w krótkim czasie. To także narzędzie przeznaczone do opracowywania płytki paznokcia, piłowania, polerowania paznokci, opracowywania skórek a także urządzenie, które przyda się podczas pedicure – usunie zrogowaciały naskórek, modzele i inne niedoskonałości.

Przenośna frezarka to bardzo ciekawa forma frezarki – to przydatne urządzenie zamiast tradycyjnej, pełnowymiarowej frezarki, wykorzystywane np. podczas podróży czy przemieszczania się. To świetna alternatywa dla typowej frezarki, gdy chcemy zabrać ją na wakacje, urlop czy używać jej poza domem. Jest lekka, kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca i nie obciąża bagażu. Można ją schować nawet do torebki, do mniejszej kosmetyczki.

  

przenośna frezarka na usb

  

Mobilna frezarka – czym się różni od tradycyjnej?

 
Przenośna frezarka od tradycyjnej frezarki różni się przede wszystkim wielkością i gabarytami. Różni się także mocą – jest mniejsza niż przy zwykłym, bardziej stacjonarnym urządzeniu.

Mobilna frezarka posiada kabel usb, zatem podłączymy ją na przykład do laptopa, a także można z niej skorzystać nawet wtedy, gdy nie mamy w pobliżu bezpośredniego źródła prądu – wystarczy podłączyć ją do powerbanka. Oczywiście frezarka posiada także adapter, zatem można też podłączyć ją tradycyjnie do gniazdka.

 

frezarka przenośna na usb czy warto kupić

  

Frezarka ma moc 12 W i bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem manicure, opracowywaniem skórek i płytki – wystarczy odpowiednio dobrać frezy do danej czynności.

Frezarka posiada głowicę typu twist and lock, co umożliwia łatwą wymianę frezów – blokuje i odblokowuje frezy jednym ruchem. Posiada otwory wentylacyjne w bazie oraz głowicy, które odprowadzają ciepło wytwarzane podczas pracy. Nie nagrzewa się i z łatwością wykonasz z jej pomocą dany zabieg, jak usuwanie manicure czy opracowywanie płytki paznokcia.

  

 frezarka przenośna na usb czy warto kupić

 

Oczywiście warto pamiętać o tym, aby podczas pracy robić przerwy po około pół godziny – godzinie, aby silnik nieco wystygł i osiągnął temperaturę pokojową. Pozwoli to na zachowanie dłużej żywotności silnika rączki.

  

frezarka przenośna na usb czy warto kupić 

 

Zalety przenośnej frezarki

 

  • - lekka, kompaktowa
  • - zmieści się do kosmetyczki
  • - estetyczny, profesjonalny wygląd
  • - 2w1: możesz podłączyć ją przez usb np. do laptopa lub powerbanka(!) albo dzięki adapterowi bezpośrednio do kontaktu
  • - wygodny regulator obrotów (kierunek i moc)
  • - głowica jest wykonana z aluminium lotniczego, które zapewnia większą odporność na uszkodzenia
  • - rączka nie nagrzewa się oraz nie wibruje
  • - ergonomiczny, wygodny kształt rączki
  • - głowica typu twist-lock z łatwą wymianą frezów

  

 Co zawiera zestaw?

 

W zestawie obok frezarki znajdziemy także pen (głowicę), a także zestaw frezów w komplecie (5 frezów diamentowych + nośnik + 6 nakładek ściernych), 3 frezy ceramiczne (drobny, szczelinowy: do hybryd, skórek, dwa drobne stożkowe do hybryd, żelu, akrylu), zasilacz USB, adapter oraz  instrukcję obsługi.

 

frezarka przenośna na usb na podróż zalety

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu kupisz produkty do paznokci, lakiery hybrydowe, lampy UV/LEDfrezarki do paznokci i inne akcesoria.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco

Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.