Niesamowita paleta cieni Revolution X by Petra

Niesamowita paleta cieni Revolution X by Petra

Palety cieni to coś, co nieustannie nas zachwyca i każda nowość ogromnie ciekawi. Fajnie jest znaleźć uniwersalną paletę, którą wykonamy niemal każdy makijaż i mamy w niej przeróżne cienie, które możemy wykorzystać w zależności od danej okazji. Marka Revolution wypuściła paletę, która wpisuje się doskonale w ten temat i jest czymś, na co na pewno warto zwrócić uwagę. Kto z nas nie chciałby mieć aż 36 cieni? Ale w kompaktowym opakowaniu, które nie jest zbyt dużych rozmiarów i można je ze sobą wszędzie zabrać? Sami zobaczcie jak prezentuje się ta nowość, czyli paleta Revolution X by Petra.

 

Revolution X by Petra

 

36 cieni w jednej palecie! Revolution X by Petra

Paleta cieni Revolution X by Petra to matowa, czarna paletka zawierająca aż 36 cieni. Zwykle palety z taką liczbą cieni są dużych rozmiarów – tutaj mamy zupełną nowość, ponieważ cienie znajdują się po obu stronach palety, wiec po zamknięciu mamy niedużych rozmiarów paletę, którą o wiele łatwiej gdzieś zabrać czy przechowywać w przeciwieństwie do ogromnych palet.

Cienie zostały tak podzielone, że po jednej stronie mamy te w ciepłej tonacji a po drugiej w chłodnej i neutralnej. To naprawdę świetne rozwiązanie, gdy chcemy stworzyć makijaż w jednej tonacji bądź chcemy dopasować go do danej osoby, np. wykonując makijaż na kimś – nie musimy się zastanawiać i szukać odpowiednich odcieni, wszystko mamy bardzo dobrze posegregowane. Wśród wszystkich cieni, zarówno tych po lewej jak i po prawej stronie, możemy wyróżnić cienie matowe jak i błyszczące. Cienie, jakie znajdują się w paletce są różnorodne – od bezpiecznych odcieni beżu, brązu po róże, malinę, żółty, pomarańcze i butelkową zieleń. Wyróżniające się kolory możemy użyć do kolorowego, zwariowanego makijażu ale także mogą posłużyć jako akcent np. na dolnej powiece przy bardziej stonowanym makijażu, co doda mu uroku i urozmaici go.

 

Revolution X by Petra 

 

Różnorodność cieni | Cienie matowe, metaliczne, perłowe

Paleta została tak skomponowana, że każdy cień jest wyjątkowy, może grać główną rolę w makijażu bądź możemy go połączyć z innymi. Paleta sprawdzi się zarówno u początkujących osób – nakładając mniejszą ilość cieni nie zrobimy sobie nimi krzywdy i będziemy w stanie je ładnie rozblendować, jak i u osób bardziej zaawanasowanych, które lubią mocniejszy look i nie boją się mocnych, wyrazistych i rzucających się w oczy, kolorów.

Perłowe, błyszczące cienie mają bardzo dobrą pigmentację, rozświetlają oko i nadają całemu makijażowi eleganckiego looku. Pigmentacja matowych cieni jest także zaskakująco dobra – nie pylą zbyt mocno jak to czasami się zdarza przy matowych cieniach, możemy stopniować ich intensywność dodając kolejną warstwę lub większą ilość cienia. Jakość cieni jest typowa dla marki Revolution, nałożone na przygotowaną wcześniej powiekę (baza) – utrzymują się wiele godzin. Zwłaszcza tworząc mocniejsze makijaże i dokładając większą ilość produktu cienie są bardziej widoczne i wytrzymują cały dzień czy nocną imprezę.

Różnorodność i kolorystyka jest ogromnym atutem tej palety. Mamy duży przegląd kolorów – znajdziemy tu stonowane cienie, pastele, neony (róż), cienie metaliczne czy kolory perłowe. Możemy je łączyć według własnych upodobań i tworzyć niezliczone ilości makijaży. Cena (49,99zł-> aktualnie paleta jest w promocji: 34,9z0ł!) jest także adekwatna do jakości, liczby cieni i samej marki. Paletę X by Petra możesz kupić w drogerii internetowej Puderek.com.pl. 

Poniżej, możecie zobaczyć swatche najciekawszych według nas, cieni. Przepiękna malina, butelkowa, perłowa zieleń, złoto i inne równie interesujące i imponujące kolory. Na zdjęciach przy okazji możecie zobaczyć, jak wygląda pigmentacja i wykończenie tych cieni.

 

Revolution X by Petra

Revolution X by Petra

 

Ta paleta to także świetny pomysł na prezent – dla fanki kosmetyków, lubiącej kolorowe cienie ale i dla osoby zaczynającej przygodę z makijażem – mamy tutaj ogrom kolorów, którymi stworzymy niezliczoną ilość makijaży – od tych codziennych, stonowanych po imprezowe, szalone oraz eleganckie i wieczorowe. 

 

Revolution X by Petra

 

Wszystkie produkty pochodzą z drogerii internetowej Puderek.com.pl W asortymencie znajdziesz takie kosmetyki jak: Paleta cieni Revolution X by Petra, podkład True Match L'Orealkorektor Catricepaleta do konturowania Happy Time z Heanpędzle marki Jessup.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco