Tasty Palette, czyli trzy smakowite palety od Revolution!

Tasty Palette, czyli trzy smakowite palety od Revolution!

Tasty Palette to wyjątkowa kolekcja smakowitych palet od marki Revolution. Palety zaskakują designem – ich opakowania skuszą niejednego smakosza, a także świeżą kolorystyką i jakością cieni. Poznajcie kolekcję Tasty Palette: wyjątkową, o świeżej kolorystyce Avocado, świeżo upieczoną, kolorową Pizza oraz rozgrzaną do czerwoności Chilli Palette!

 

Smakowite palety, czyli Pizza, Ostre Papryczki i Avocado!

 

Marka Revolution co rusz zaskakuje nowościami i ciekawymi paletami cieni. I tym mamy smak na te pyszności! Bowiem każda z palet nawiązuje do jedzenia! Ach! Same smakołyki! Mamy soczyste avocado, ostre papryczki chilli a także kawałek świeżo upieczonej pizzy. Każda z palet zawiera 18 cieni do powiek o różnym wykończeniu: mamy tutaj cienie matowe, satynowe, metaliczne, ale także typowe pigmenty w wersji sprasowanej. Po raz kolejny marka Revolution zadbała o to, aby palety miały duże lusterko, które ułatwia codzienny makijaż. Palety z powodzeniem można zabrać ze sobą na wyjazdy – mamy tutaj mnóstwo cieni, zatem dzięki nim stworzymy wiele wersji makijażu – zarówno ten dzienny, w stonowanych barwach jak i bardziej szalony czy wieczorowy. Każda z palet posiada jasne cienie do nałożenia na całą powiekę, do podkreślenia załamania czy cienie do zewnętrznego kącika. Oprócz tego, zawierają cienie w odpowiedniej kolorystyce, nawiązującej do nazwy palety i całego opakowania. Duże lusterko pomoże w wykonaniu całego makijażu i nie musimy się martwić, czy podczas wyjazdu będziemy mieli gdzie się pomalować. Palety są solidnie zamykane na klik, oprócz tego zapakowane w kartonik.

Na pierwszy rzut oka wydają się być szalonymi paletami, jednak nawet osoby lubiące stonowane barwy znajdą tutaj coś dla siebie. Szalone, soczyste kolory można użyć w mocniejszym makijażu ale także mogą służyć jako akcent kolorystyczny lub ożywienie zwyczajnego makijażu np. aplikując je na dolnej powiece.

Palety z kolekcji Tasty Palette zachwycają różnorodnością, ciekawym opakowaniem i kolorystyką.  Oprócz tego, palety są przystępne cenowo – mamy tutaj aż 18 cieni, w przeliczeniu mamy ok. 1.9-2.7zł za jeden cień (w zależności od ceny i promocji – akurat teraz możecie je kupić w promocyjnej cenie w naszej drogerii!), co wychodzi bardzo korzystnie.

 

Tasty Palette Revolution puderek.com.pl

 

Palety można kupić pojedynczo i z pewnością każda spełni Wasze oczekiwania i będzie wystarczająca, aby stworzyć ciekawy, niepowtarzalny makijaż. Oczywiście można skusić się także na trzy wersje, które będą idealnym uzupełnieniem, jeśli chcemy mieć zarówno chłodne jak i ciepłe kolory. Cienie, podobnie jak w innych paletach marki Revolution są dobrze napigmentowane, zwłaszcza błyszczące i prasowane pigmenty, łatwo się rozcierają i blendują, nałożone na bazę mają przedłużoną trwałość i wytrzymają na powiekach przez wiele godzin. Poniżej możecie zobaczyć swatche kilku wybranych przez nas cieni, które zasługują na uwagę i które przyciągają wzrok w paletach.

 

Paleta Tasty Palette – Pizza

Paleta Pizza zawiera 18 cieni, o różnorodnym wykończeniu. Wśród nich znajdziemy odcienie brązu,  czerwieni, złota, pomarańcze, odcienie niebieskiego. Opakowanie nawiązuje do tego, jakie kolory znajdują się w środku. Oprócz matowych cieni i błyszczących mamy tutaj również cienie typu prasowany pigment o niesamowitej pigmentacji  i błysku. Najlepiej nakładać je palcem, aplikować na mokro lub nakładać na specjalny klej do pigmentów i cieni sypkich, aby wydobyć jeszcze więcej koloru i blasku. Na drugim zdjęciu swatche trzech pigmentów prasowanych. Paleta Pizza z kolekcji Tasty Palette z Revolution dostępna jest w naszej drogerii.

 

Tasty Palette Pizza Revolution puderek.com.pl

Tasty Palette Pizza swatche Revolution puderek.com.pl

 

Paleta Tasty Palette – Chilli

Paleta Chilli zawiera 18 cieni, o różnorodnym wykończeniu. Wśród nich znajdziemy głównie ciepłe odcienie – złota, brązu, czerwieni, żółtego, ale mamy także niebieski cień czy liliowy. Oprócz matowych cieni i błyszczących mamy tutaj również cienie typu prasowany pigment o niesamowitej pigmentacji  i błysku. Najlepiej nakładać je palcem, aplikować na mokro lub nakładać na specjalny klej do pigmentów i cieni sypkich, aby wydobyć jeszcze więcej koloru i blasku. Na drugim zdjęciu swatche wybranych przez nas cieni przykuwających największą uwagę. Paleta Chilli z kolekcji Tasty Palette z Revolution dostępna jest w naszej drogerii.

 

Tasty Palette Chilli Revolution puderek.com.pl

Tasty Palette Chilli swatche Revolution puderek.com.pl

 

Paleta Tasty Palette – Avocado

Paleta Avocado zawiera 18 cieni, o różnorodnym wykończeniu. Wśród nich znajdziemy głównie odcienie zieleni, do czego nawiązuje opakowanie. Niesamowite kolory począwszy od jasnych, wręcz mroźnych po te ciemniejsze i bardziej odważne. Oprócz matowych cieni i błyszczących mamy tutaj również cienie typu prasowany pigment o niesamowitej pigmentacji  i błysku. Najlepiej nakładać je palcem, aplikować na mokro lub nakładać na specjalny klej do pigmentów i cieni sypkich, aby wydobyć jeszcze więcej koloru i blasku. Na drugim zdjęciu swatche wybranych przez nas cieni w odcieniu zielonym o różnym wykończeniu. Paleta Avocado z kolekcji Tasty Palette z Revolution dostępna jest w naszej drogerii.

 

Tasty Palette Avocado Revolution puderek.com.pl

Tasty Palette Avocado swatche Revolution puderek.com.pl

 

Palety z kolekcji Tasty Palette z Revolution podbiły już serca wielu osób i mamy nadzieję, że podbiją także i Wasze. Różnorodna kolorystyka, duży wybór odcieni, a także różne wykończenia sprawiają, że palety można uznać za interesujące, ciekawe i godne uwagi. Te palety to także ciekawy pomysł na prezent – może dla fanek makijażu i jednocześnie dla fanek tychże pyszności? Świetna koncepcja, która na pewno zaskoczy osobę obdarowaną! Palety oczywiście dostępne są w naszej drogerii internetowej Puderek.com.pl

 

Tasty Palette Revolution puderek.com.pl

 

Wszystkie produkty pokazane w tym wpisie są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl: Paleta Pizza z kolekcji Tasty Palette, Paleta Chilli z kolekcji Tasty Palette, Paleta Avocado z kolekcji Tasty Palette, w naszej drogerii kupisz także pozostałe kosmetyki marki Revolution.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco