Dlaczego dobra lampa to podstawa? Jaką lampę wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dlaczego dobra lampa to podstawa? Jaką lampę wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas wykonywania manicure jest wiele istotnych rzeczy, o których musimy pamiętać. Jednym z podstawowych elementów, bez którego nie zrobimy całego manicure, jest oczywiście lampa do paznokci. W tym wpisie wyjaśnimy, dlaczego tak ważny jest wybór dobrej lampy do paznokci, co się z tym wiąże i co się może dziać, gdy użyjemy słabego lub zużytego już sprzętu. Co gwarantuje dobra lampa? Jakie są jej zalety? Na co zwrócić uwagę? O tym, w tym wpisie!

 

Dlaczego tak ważny jest wybór dobrej lampy do paznokci? Na co zwrócić uwagę?

 

lampa do paznokci, jaką lampę wybrać?

 

Co gwarantuje nam dobra lampa? Jakie są jej zalety?

 

Dobra, profesjonalna lampa zapewnia nam wiele korzyści. Nie tylko ułatwia nam wykonywanie całego manicure, ale także sprawia, że cały proces przebiega sprawnie, bezpiecznie i bez problemów. Takimi lampami są np. lampy najnowszej generacji Glamrush UV LED ManiPro. Poniżej przedstawimy zalety i korzyści, jakie gwarantuje dobrze dobrana lampa.

 

- bezpieczeństwo

 

Najważniejszy punkt to bezpieczeństwo. Dobra, sprawna lampa zapewni bezpieczeństwo podczas wykonywania manicure, a to niezwykle istotne, aby wszystko przebiegało jak należy, bez żadnych przykrych niespodzianek. Stare lub wysłużone lampy mogą mieć przepalone żarówki, może wystąpić efekt gorąca i parzenia po włożeniu dłoni do lampy, a przecież nie chcemy ryzykować. Warto zatem przyglądać się swojej lampie, sprawdzać żarówki, obserwować, jak się zachowuje i w razie potrzeby, wymienić ją na nową.

  

- prawidłowe utwardzenie lakierów

 

Ten punkt wiąże się z poprzednim. Dobra lampa do paznokci prawidłowo utwardzi kolejne warstwy manicure hybrydowego tak, że nie dostanie się pod nie powietrze, które nie tylko może sprawić, że lakier bardzo szybko odpryśnie ale także jeżeli warstwy nie będą całkowicie utwardzone może to powodować różne choroby paznokci i uczulenia.

 

lampa do paznokci, jaką lampę wybrać?

 

- trwałość

 

Dobra lampa UV/LED zapewni trwałość Twojemu manicure i sprawi, że będzie trzymał się przez długi czas. Każda z nas chce, aby lakiery na paznokciach utrzymywały się co najmniej dwa tygodnie, a dobra lampa o odpowiedniej mocy to zapewni. Słaba lub zużyta lampa, może nie utwardzić dobrze warstw, manicure będzie szybko się niszczył, schodził z płytki lub kruszył, a także moc lampy może nie być taka, jak na początku. Trwałość to coś, na czym bardzo nam zależy, kiedy wybieramy manicure hybrydowy, dlatego zaopatrzmy się w dobrą lampę, która ją zapewni.

  

- czas

 

Lampy nowszej generacji mają dużą moc, dzięki czemu szybko i równomiernie utwardzą kolejne warstwy. To duża zaleta, jeśli zależy nam na czasie i chcemy, aby nasz manicure nie zajął nam wielu godzin. Tak naprawdę nowsze lampy potrafią utwardzić lakier już w 10 sekund, co jest naprawdę świetnym rozwiązaniem i oszczędnością czasu. W przeciwieństwie do innych lamp, manicure możemy wykonać w o połowie krótszym czasie!

 

lampa do paznokci, jaką lampę wybrać?

 

- wybór programów

 

Profesjonalne lampy do paznokci mają różne tryby utwardzania do wyboru. Urządzenie zatem dostosowuje się do naszych potrzeb! Możemy także obniżać moc lampy. Możliwość wyboru mocy poprawia efektywność energetyczną lampy oraz wydłuża jej życie. Wybór programów sprawia, że jest kompatybilna z różnymi produktami i markami. Dzięki temu możemy użyć mniejszej mocy do preparatów nie wymagających bardzo mocnej lampy (np. lakiery hybrydowe) oraz użyć pełnej mocy do utwardzania preparatów, które tego potrzebują (np. żel UV).

  

-ergonomiczność, kształt

 

Oczywiście plusem profesjonalnej lampy jest także jej ergonomiczny kształt i optymalna wielkość, która pozwala na manicure całej dłoni. Dodatkowym atutem jest sensor ruchu, który zaczyna działać po tym, jak tylko umieścimy dłoń w lampie i odmierza wybrany czas. Po wyjęciu dłoni, następuje zatrzymanie odmierzania czasu. Ta funkcja wydłuża żywotność lampy i poprawia komfort pracy.

 

lampa do paznokci, jaką lampę wybrać?

Wszystkie pokazane produkty w tym wpisie są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Duży wybór lamp UV/LED do paznokci i lakierów hybrydowych.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco