Hit w pielęgnacji włosów, czyli maska do włosów na noc! | Sleeping Mask ANWEN

Hit w pielęgnacji włosów, czyli maska do włosów na noc! | Sleeping Mask ANWEN

Wśród kosmetyków pojawiają się coraz to nowe produkty, które zaskakują swoim działaniem. Coraz więcej mamy produktów do pielęgnacji włosów – sięgamy po różne odżywki, maski, oleje, peelingi, produktu laminujące włosy i tak dalej. Ostatnio natomiast rynek podbił kosmetyk, który nakładamy na włosy przed snem na całą noc! W dodatku jest to nasz, polski produkt! O tym, co to za kosmetyk, jak go używać i jakie daje efekty przeczytacie właśnie w tym wpisie.

  

Nowość w pielęgnacji włosów - maska do włosów na noc!

 

Marka ANWEN tworzy kosmetyki specjalnie dopasowane do włosów i ich porowatości. Każdy włos – o niskiej, średniej czy wysokiej porowatości potrzebuje nieco innych składników i pielęgnacji, dlatego jest to niezwykle ważne przy wyborze produktów. Kosmetyki ANWEN mają starannie dobrane składniki i substancje aktywne, przez co wpływają na stan i wygląd naszych włosów. Marka oprócz kosmetyków, które znamy doskonale (szampony, odżywki, maski, oleje) wypuściła także produkt dosyć innowacyjny i jeszcze nie tak znany na naszym polskim rynku ze względu na sposób używania. Sam kosmetyk natomiast szturmem podbił serca wielu włosomaniaczek i w tej grupie osób jest bardzo popularny. Z tego względu postanowiliśmy przyjrzeć mu się bliżej i opowiedzieć nieco więcej o nim tak, aby i inni mogli skorzystać z jego dobrodziejstw i mieli okazję poznać ten produkt.

  

Piękne włosy dzięki Sleeping Beautymaska całonocna ANWEN

 

Maska do włosów na noc Sleeping Beauty ANWEN to specjalny produkt, który możemy nakładać bez obawy na włosy na noc i który dba o włosy podczas snu. Nie każda maska czy odżywka nadaje się do tak długiego trzymania na włosach, dlatego tym bardziej warto przyjrzeć się temu kosmetykowi.

Maska występuje w dwóch wersjach – do włosów średnioporowatychdo włosów wysokoporowatych. Zawiera szereg składników odżywczych i kondycjonujących włosy. W wersji do włosów średnioporowatych znajdziemy m.in. olej makadamia, olej z pestek śliwki i spirulinę. W wersji do włosów wysokoporowatych – olej z nasion maku,  olej z kiełków pszenicy, spirulinę.  Bogaty skład sprawia, że maska odżywia włosy, wspiera ich odbudowę, chroni przed zniszczeniami i zapobiega puszeniu się.

TUTAJ KUPISZ: Kosmetyki do włosów ANWEN

 

maska do włosów sleeping beauty anwen puderek.com.pl

 

Jak stosować maskę na noc? O czym pamiętać?

 

Maska Sleeping Beauty przeznaczona jest do stosowania na noc. Nakładamy ją na suche włosy, dokładnie i równomiernie rozprowadzając na wszystkie pasma. Następnie związujemy je lub spinamy tak, aby nie przeszkadzały podczas snu. Aby było to komfortowe oraz odbyło bez obawy o pobrudzenie poduszki warto zabezpieczyć włosy materiałowym czepkiem. Marka Anwen również o tym pomyślała i możemy kupić specjalny turban do włosów Wrap it up, wykonany z przewiewnej i gładkiej bawełny. Turban nie zsuwa się z włosów, ma także pętelkę, dzięki czemu jeszcze lepiej się trzyma. Turban możemy wykorzystać nie tylko do tej maski, ale także zamiast tradycyjnego ręcznika, do osuszania włosów, czy do innych produktów, aby lepiej wniknęły w głąb włosów. Maskę trzymamy na włosach całą noc, a rano myjemy skórę głowy i włosy szamponem. Po takim „zabiegu” włosy są mocno odżywione, miękkie, gładkie, nawilżone i lepiej się rozczesują. Ten kosmetyk przyda się także osobom, które mają przesuszone włosy, na przykład po lecie czy różnych zabiegach i chcą poprawić ich stan i pomóc w ich regeneracji.

 

Maskę Sleeping Beauty możemy także stosować jak tradycyjną maskę – po umyciu włosów na 15-30 minut albo przed myciem włosów (metoda OMO – odżywka (tutaj maska) – mycie – odżywka). Zatem można ją wykorzystać na wiele sposobów i nawet jeśli nie zawsze będziemy chcieli stosować ją na noc, to spokojnie wykorzystamy ją także w tradycyjny sposób.

  

ZOBACZ WPIS: Kosmetyki do włosów ANWEN - nowości, sprawdź, co warto kupić!

 

maska do włosów sleeping beauty i turban anwen puderek.com.pl

 

Wszystkie pokazane produkty w tym wpisie są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tutaj kupisz kosmetyki do włosów, w tym kosmetyki do pielęgnacji włosów marki ANWEN.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco