Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Catrice

Catrice sklep, kosmetyki Catrice, Catrice, drogeria internetowa, sklep z kosmetykami

Niemiecka marka Catrice jest jak każda z kobiet - inspirująca, stylowa, zmysłowa, wyjątkowa i profesjonalna. Żaden trend, żaden detal nie umknie profesjonalistom odpowiedzialnym za kreowanie produktów Catrice. Dlatego jeśli szukasz najnowszych trendów makijażowych odzianych w doskonałą jakość oraz ponadczasowy design to kosmetyki Catrice są tym czego potrzebujesz.

Catrice, kosmetyki Catrice, drogeria internetowa, sklep z kosmetykamiMarka Catrice została wprowadzona na rynek niemiecki w 2004 r. w bardzo szybkim tempie zaczęła podbijać zagraniczne rynki kosmetyczne, by w 2008 r. być obecną w 30 innych kraja, w tym w Nowym Jorku.


Kosmetyki Catrice cechują się świetną jakością, najświeższym designem w przystępnej cenie. Dlatego markę tę kochają zarówno nastolatki poszukujące nowości kosmetycznych jak i dojrzałe kobiety, które cenią sobie jakość i klasykę. Jakość produktów Catrice to dla producenta najwyższy priorytet. Dlatego dostawcy surowców do produkcji kosmetyków Catrice są poddawani rygorystycznym kontrolom oraz osobistym wizytacjom przedstawicieli marki w miejscu produkcji, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo.


Co więcej marka Catrice nie przeprowadza i nie zleca żadnych badań na zwierzętach przy produkcji swoich kosmetyków. Dotyczy to zarówno produktów końcowych jak i poszczególnych składników. Poszczególni dostawcy są również zobowiązani do poświadczenia na piśmie, że ich produkty zostały wytworzone bez wykonywania testów na zwierzętach.Wyjątkową innowacyjność i znajomość trendów marka zawdzięcza zaangażowanej ekipie, która podróżuje po całym świecie obserwując miasta, ludzi, ich styl życia. W ten sposób zawsze trzyma rękę na pulsie i może opracowywać produkty oparte na najmodniejszych kolorach, innowacyjnych formułach i wysokiej jakości opakowań.


Kosmetyki Catrice stworzone zostały z myślą o kobietach nowoczesnych, które podążają za nowymi trendami, bazując jednocześnie na ponadczasowych produktach tj. jak podkład kryjący Catrice HD Liquid Coverage, zapewniający nieskazitelne krycie, zapewniając jednocześnie lekkość makijażu bez uczucia ciężkości. Na szczególną uwagę zasługują również kryjące kamuflaże Catrice w płynnej i kremowej postaci, które pomogą zatuszować nawet mocno widoczne blizny, przebarwienia czy cienie pod oczami. Oprócz kryjących podkładów i korektorów, marka Catrice posiada szeroki wybór kosmetyków do ust, oczu oraz akcesoriów do makijażu, dlatego każda kobieta powinna znaleźć swój ulubiony produkt. W naszej drogerii internetowej znajdziesz wiele ciekawych produktów marki Catrice.Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 137 elementów
  • Bądź na bieżąco